Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Столичні комунальники стверджують, що дороги знищила стихія

Регіональні новини Регіон: м.Київ 6503 перегляди

Опубліковано - 12.02.2013 14:59 | Всі новини | Версія для друку

Столичні комунальники стверджують, що дороги знищила стихія
Столичні комунальники стверджують, що дороги знищила стихія
Представники комунальної служби Київавтодор назвали основні причини проблемних доріг у столиці.

Як повідомляє газета Сегодня, посилаючись на представників відомства, головною причиною є ускладнення погодних умов.

"Через складні погодні умови - сніг, лід, дощ - дорожнє покриття псується у рази швидше." Наприклад, коли взимку від’ємні температури, асфальт просто "розриває" зсередини. Сніг і лід, звісно, потрібно очищати", - говорять у Київавтодорі.

У комунальній службі зазначають, що обробляють вулиці протиожеледними матеріалами і очищають їх від снігу від 3 до 7 разів на добу. У першу чергу піддаються обробці центральні вулиці, по яких рухається громадський транспорт.

"Потрібно розуміти, що не відбувається диво, і, якщо пішов снігопад і ускладнилися погодні умови, комунальні служби не можуть, ніби змахнувши чарівною паличкою, відразу зробити так, щоб став чорним асфальт і сухою дорога. Цього не може бути тому, що є технологічні процеси, які передбачені технічними правилами. Там чітко написано, що через півгодини після початку снігопаду виїжджає техніка та починає обробляти покриття сіллю. Після цього відбувається реакція солі із хлором, який є її складовою частиною, але має минути деякий час, щоб ця реакція почалася, і лід почав танути. Однак автомобілі прискорюють змішування снігу із сіллю, тоді з’являється так звана "каша", - розповідають у Київавтодорі.

Снігоочисні машини, в основному, виїжджають у нічний час, коли зменшується потік автомобілів. Вони збивають вали снігу у бік, потім сніг збирається і вивозиться з міста.

Причому у Київавтодорі наголошують, що дороги можна ремонтувати лише в суху погоду.

Також однією із серйозних причин руйнування дорожнього покриття є пересування по місту багатотонних вантажівок.

"По Києву зараз їздять 40 - тонні вантажівки. Це дуже важкі машини, і коли вони їдуть, іде колосальне навантаження на асфальт. Приклад тому-проспект Перемоги, дорожнє покриття якого дуже сильно розбите. Але по ньому ж весь час їздять величезні важкі вантажівки", - розповідають у Київавтодорі.

Внаслідок впливу важких мас на дорожнє покриття, воно зношується набагато швидше. Наприклад, на Великій Окружній, де постійно проїжджає величезна кількість багатотонних фур, на даний момент асфальт перебуває в жахливому стані.

"Проблема полягає в тому, що коли закладали дорожнє покриття у столиці, ніхто не думав, що по ньому будуть їздити такі величезні важкі фури та вантажівки. Але зараз вони їздять, і просто розбивають асфальт", - зазначають у Київавтодорі.

Як відомо, сьогодні вранці, 12 лютого, через нічний снігопад у Києві зафіксовані восьмибальні затори. За даними сервісу Яндекс.Пробки, рух транспорту у Києві утруднений, місцями утворилися затори. Крім того, зафіксовано понад десять дорожньо-транспортних пригод.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Регіональні новини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили один одного!”
Біблія

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.