Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Адміністрації Президента запевнили, що ідея фінансової спецслужби не їхня

Влада 5566 переглядів

Опубліковано - 12.03.2013 11:15 | Всі новини | Версія для друку

В Адміністрації Президента запевнили, що ідея фінансової спецслужби не їхня
В Адміністрації Президента запевнили, що ідея фінансової спецслужби не їхня
В Адміністрації Президента заявляють, що не причетні до пропозиції створити фінансову поліцію, яка мала б широкі повноваження, включаючи використання зброї.

Про це пише газета Комерсант.

В Адміністрації Президента виданню заявили, що не мають відношення до розробки цього законопроекту.
Джерела в Кабміні сказали, що авторство належить "молодій команді", а саме першому віце-прем’єру Сергію Арбузову.

Майже всі міністерства критично настроєні до ідеї створення нової служби.

Раніше повідомлялося раніше, що в уряді розробили новий варіант законопроекту, який дає фінансовій поліції необмежені повноваження.

Це буде правоохоронний орган зі спеціальним статусом, контрольований президентом.

Співробітники служби, згідно із законопроектом, лише на підставі письмових вимог зможуть одержувати від банків і інших кредитно-фінансових установ, податкових і митних органів інформацію й документи про операції, рахунки, внески, внутрішні й зовнішні економічні угоди підприємств.

У будь-який час доби поліцейські зможуть безперешкодно входити на територію й у приміщення підприємств, вилучати документи, опечатувати каси, склади, архіви на строк не більше 24 годин, проводити експертизи сировини й продукції, контролювати виробництво, зупиняти операції з бюджетними коштами.

Вони зможуть перебувати в житлових приміщеннях громадян, вилучати предмети й речі, які, на думку посадовця зі служби, можуть бути заборонені, обмежені в обороті або підроблені, користуватися транспортними засобами й засобами зв’язку фізичних і юридичних осіб, контролювати громадський порядок.
При непокорі співробітнику служби фінансових розслідувань людина може бути затримана мінімум на добу. Усе вищевказане буде проводитися співробітниками СФР без рішення суду й санкції прокурора, а лише за власним рішенням.
Він зможе застосовувати "заходи фізичного впливу, спецзасоби й вогнепальну зброю".

Поряд з такими широкими повноваженнями співробітники служби одержать соціальні гарантії, наприклад житло, яке у випадку смерті співробітника отримає його родина, як і 10-річну зарплату загиблого і його пенсію в обсязі місячного окладу.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.