Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У політично мотивованих справах прокуратура Росії демонструє необмеженість влади

Імперія «Совок» 4623 перегляди

Опубліковано - 18.04.2013 14:27 | Всі новини | Версія для друку

У політично мотивованих справах прокуратура Росії демонструє необмеженість влади
У політично мотивованих справах прокуратура Росії демонструє необмеженість влади
Своїми навмисно недбало розробленими політично мотивованими процесами керівництво Росії намагається продемонструвати необмеженість своєї влади.

Про це пише The Economist.

«Однією зі спільних інтерпретацій цих судів (Pussy Riot, Алєксєй Навальний, Сєргей Магнітский – Ред.) є те, що прокурори є сміховинно недбалими у своїй роботі. Зокрема, зневірені чиновники беруться за першу ж справу, на яку наштовхуються або вигадують, якою б неправдоподібною вона не здавалась. Йдеться не лише про кримінальні справи, але, от наприклад, покупка на аукціоні великого шматка нафтової компанії ЮКОС Ходорковского підставною компанією зареєстрованою в провінційному продуктовому магазині була таким же виявом недбалої паніки», - пише видання.

«Існує ще одне можливе прочитання цих витівок: принаймні частково вони є свідомо смішними і недбалими. Іншими словами, вони можуть бути розроблені, щоб показати, що режим є достатньо потужним і непідзвітним, щоб бути настільки недбалим і смішним наскільки захоче.

Екстравагантність дилетантизму безпомилково передає обвинуваченим та їх прихильникам повідомлення, що ніхто не захищений, і що державу не хвилює, якими дивовижно псевдо-судовими її репресії можуть здаватися. У певному сенсі, чим більш вони безглузді, тим краще посилатимуть повідомлення про необмеженість влади.

Тут, як і переважно у своїй зовнішній політиці, режим Росії поводиться як людина, що затіває бійку звинувачуючи вас, що ви розлили її пиво. Ви знаєте, що ви цього не робили, і вона знає, що ви знаєте, але те, що ви обидва знаєте і є тут головним. Оббрехати вас – частина влади бандита», - йдеться в статті.

«Часто кажуть, що капризи влади Росії знаходяться поза сатирою. Якщо це так, то тому, що окремі речі є свідомою формою сатири на себе: сатира на судовий процес і ідею неупередженого уряду. Той факт, що таких людей, як Навальний, котрий викриває корупцію, регулярно самих у ній звинувачують, робить свій внесок до чорного гумору. Тому, якщо справа Навального – показовий процес, його найкраще можна описати як свого роду сатиричну пантоміму. Але, як і більшість сатири, цей жарт має серйозний сенс», - підкреслює The Economist.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили один одного!”
Біблія

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.