Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Російські військові вважають український Севастополь своєю територією?

Імперія «Совок» 9147 переглядів

Опубліковано - 10.05.2013 16:24 | Всі новини | Версія для друку

Російські військові вважають український Севастополь своєю територією?
Російські військові вважають український Севастополь своєю територією?
Чорноморський Флот Росії має намір залишитися в Севастополі і після 2042 року, заявив командувач ЧФ РФ віце-адмірал Олександр Федотенков.

"Дійсно, Севастополь - місто російських моряків, і до 2042 року ми звідси йти не збираємося. Більше того, всі ми сподіваємося, що ця дата не остаточна", - заявив Федотенков в інтерв’ю газеті "Красная звезда".

За його словами, керівництвом Росії поставлено завдання прискорення розвитку бази Чорноморського флоту на території Російської Федерації. "Для цих цілей працює Федеральна цільова програма Створення пункту базування ЧФ на території РФ у 2004-2020 роках. В її рамках розгорнуто грандіозне будівництво інфраструктури Новоросійської військово-морської бази, що дозволяє забезпечити технічне і сервісне обслуговування кораблів різних класів, розміщення боргових підрозділів", - зазначив він.

Відповідаючи на запитання, як складаються взаємовідносини між російським і українським флотами у Севастополі, Федотенков заявив: "Особливе місце в діяльності сил Чорноморського флоту займає співпраця з Військово-морськими силами України. Наша взаємодія зумовлена не тільки територіальною близькістю та умовами базування, але і подібними завданнями , які наші флоти вирішують, як у морі, так і на берегових полігонах під час спільних двосторонніх і багатосторонніх навчань".

Федотенков заявив, що російські і українські моряки двічі на рік беруть участь у активаціях Чорноморської військово-морської групи оперативної взаємодії Блексіфор. "Щорічно ми проводимо двостороннє військово-морське навчання Фарватер миру, де відпрацьовуємо широкий спектр миротворчих і рятувальних завдань. Моряки Чорноморського флоту і ВМС України спільно, в єдиному строю відзначають День Перемоги в Севастополі. Таких красивих, емоційних парадів, вшанувань ветеранів немає більше ніде" , - додав він.

Керівник флоту також зазначив, що у флоту налагоджений контакт і з міською владою Севастополя. "Ми живемо в реальному світі і чудово розуміємо, що місто і флот мають спільні корені, спільну історію, але без зміцнення відносин з органами державної влади України в Севастополі, з ветеранськими та громадськими організаціями Чорноморський флот був би відірваний від участі в суспільно-політичному житті міста", - вважає російський адмірал.

Він заявив, що місцева влада розуміє, що "флот завжди був і залишиться візитною карткою міста-героя, його серцем і зробити з цим нічого не можна". "Саме тому флот Росії і ВМС України беруть участь у всіх міських заходах, благодійних акціях, приходять на допомогу в разі надзвичайних ситуацій. Чорноморський флот своєю присутністю в Севастополі акумулює в міську казну значні кошти з бюджету РФ на соціальні потреби міста, здійснює обов’язкові платежі у державні фонди України, поповнюючи міський бюджет ", - резюмував Федотенков.

Нагадаємо, згідно з Харківськими угодами, підписаними президентами України і Росії, Чорноморський флот Російської Федерації залишиться в Криму до 2042 року.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Справедливість без сили і сила без справедливості - обидві потворні”
Жозеф Жубер

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.