Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Шпигуноманія. Росіян можуть залишити без соцмереж і Skype

Імперія «Совок» 4196 переглядів

Опубліковано - 18.07.2013 15:44 | Всі новини | Версія для друку

Шпигуноманія. Росіян можуть залишити без соцмереж і Skype
Шпигуноманія. Росіян можуть залишити без соцмереж і Skype
Член Ради Федерації Руслан Гаттаров і четвірка найбільших російських операторів зв’язку висловили своє незадоволення діяльністю в країні Skype, Viber та WhatsApp.

На їхню думку, через ці сервіси іноземні спецслужби можуть збирати особисті дані російських користувачів. Тому росіян хочуть терміново від них захистити.

У полі заборони можуть також опинитися соцмережі, такі як Twitter, Facebook та інше.

На нараді, яку було зібрано на тлі скандалу зі Сноуденом, Гаттаров заявив, що підготував законопроект про захист персональних даних російських інтернет-користувачів.

"Деякі власники цих сервісів добровільно погоджуються розголошувати персональні дані клієнтів. Крім того, відсутні вимоги до таємниці зв’язку, які існують в РФ" - обурилася представник однієї зі стільникових компаній Ганна Серебряникова.

За її словами, тут і виникає питання про прослуховування росіян західними спецслужбами. Крім того, вона запропонувала вирішити проблему іноземних сервісів так, як це було нещодавно зроблено в Китаї.

До кінця наради до небезпечних прирівняли майже вже всі інтернет-сервіси, сервери та канали яких перебувають за кордоном.

Поки що законопроект навіть не надійшов до Держдуми, але його автор Руслан Гаттаров вже націлився на інші інтернет-сервіси. "Думаю, почнемо з Twitter, потім Facebook, Yahoo", - заявив він.

Як повідомлялося раніше, колишній співробітник ЦРУ Едвард Сноуден прославився після того, як передав ЗМІ інформацію про стеження американських спецслужб за громадянами США та іноземцями за допомогою телефону та інтернету.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.