Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


За рік з України в офшори «витікли» 33 млрд. грн.

Економіка 6355 переглядів

Опубліковано - 21.10.2013 15:19 | Всі новини | Версія для друку

За рік з України в офшори «витікли» 33 млрд. грн.
За рік з України в офшори «витікли» 33 млрд. грн.
Обсяг коштів, які були виведені з-під оподаткування України в країни з низькими податковими ставками, з початку 2013 року становив 33 мільярди гривень, повідомив міністр доходів і зборів України Олександр Клименко.

Як повідомила прес-служба Міністерства доходів і зборів України, про це він сказав під час зустрічі з Комісаром ЄС із питань оподаткування та митного союзу, аудиту й боротьби з шахрайством Альгірдасом Шеметою.

«За нашими підрахунками, в офшори й низкоподаткові юрисдикції лише цього року з-під оподаткування в Україні було виведено понад 33 мільярди гривень», - цитує Клименка прес-служба Міндоходів.

У зв’язку з цим він підкреслив, що Україна зацікавлена в своїй участі в глобальних структурах, зокрема структурах Європейського Союзу, які протидіють розмиванню бази оподаткування.

За словами Клименка, Україна вітає існування Плану боротьби з розмиванням бази оподаткування й переміщенням прибутку (План BEPS), представленого Організацією економічного співробітництва та розвитку й затвердженого на саміті глав держав «Великої двадцятки», який пройшов у Санкт-Петербурзі у вересні цього року.

«Ми вітаємо амбітний і всебічний план BEPS, і вважаємо, що він дозволить створити додаткові можливості для боротьби з виведенням прибутків із-під оподаткування. Україна готова приєднатися до реалізації Плану», - сказав Клименко.

Як повідомлялося раніше, із 1 вересня в Україні набув чинності закон про трансфертне ціноутворення, який розроблявся й приймався як інструмент протидії практиці виведення надприбутків за кордон.

Очікується, що запровадження норм цього закону дозволить Україні додатково залучити до державного бюджету до 20 млрд грн протягом трьох років, а також побудувати в країні дієву систему контролю за трансфертним ціноутворенням. Обсяг податкових надходжень, які, як очікується, великі платники податків перерахують до бюджету в рамках оподаткування контрольованих операцій із застосуванням норм трансфертного ціноутворення, до кінця 2013 року становитиме 0,5 млрд грн.

У вересні 2013 року Міндоходів розробило пакет документів у рамках формування нормативної бази у сфері трансфертного ціноутворення, включаючи порядок визначення ринкових цін, джерел інформації про ринкові ціни й діапазону цінового коливання для експортно-імпортних операцій. Очікується, що законопроекти будуть розглянуті Кабміном і потім передані до парламенту найближчим часом.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.