Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Асоціація Україна-ЄС: або зараз, або ніколи

Світ навколо нас 4771 перегляд

Опубліковано - 18.11.2013 13:48 | Всі новини | Версія для друку

Асоціація Україна-ЄС: або зараз, або ніколи
Асоціація Україна-ЄС: або зараз, або ніколи
Для Європейського Союзу немає сенсу продовжувати терміни для підписання Угоди про асоціацію з Україною до 2014 року або далі.

Про це заявив голова представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський.

"А що може статися, що змусить нас піти на підписання наступного року?! Я не впевнений, що можна зробити щось більше, ніж уже зроблено, щоб таке підписання відбулося в 2014-му", - сказав він.

При цьому він зазначив, що такий розвиток подій буде потрібен тільки Україні, а Євросоюзу продовження термінів ні до чого. "Ніхто мені не назвав аргументів, для чого потрібна така пролонгація і кому. Євросоюзу - не потрібна. Можливо, потрібна Україні. Але що це вирішить? Адже мова йде про глобальну відповідь на питання, рухатися Україні в європейському стратегічному напрямку або не рухатися; і що швидше ми все підпишемо і почнемо впроваджувати в життя, то краще для України", - додав він.

Він нагадав, що на сьогоднішній день Україна не виконала "деякі політичні орієнтири", але "це не відповідальність 28 міністрів закордонних справ країн Євросоюзу вирішувати ці питання".

У той же час глава представництва ЄС повідомив, що у Брюсселі поки що позитивно налаштовані на підписання Угоди, а от ситуація в Києві викликає стурбованість. "Сигнали, що надходять із Києва, викликають тривогу. Саме сигнали, що надходять з Києва, а не з Брюсселя. Брюссель налаштований дуже позитивно. Якщо оцінювати дії, а не слова, то в цьому плані Брюссель робить все можливе для підписання Угоди під час Вільнюського саміту", - сказав він.

Також він підсумував, що рішення може бути прийнято не на сьогоднішньому засіданні ради міністрів закордонних справ ЄС, а "безпосередньо 28 листопада у Вільнюсі, без будь-яких допзасідань".

Нагадаємо, 18 листопада у Брюсселі розпочалося дводенне засідання Ради міністрів країн Європейського союзу на рівні голів МЗС і оборонних відомств. Міністри закордонних справ обговорюють виконання Україною умов, висунутих ЄС для підписання Угоди про асоціацію на саміті "Східного партнерства" у Вільнюсі 28-29 листопада.

На засіданні голів МЗС країн Євросоюзу мало бути прийнято остаточне рішення про те, чи буде підписано Угоду про Асоціацію Україна-ЄС. Своє рішення міністри збиралися засновувати на рекомендаціях місії Європарламенту у складі Пета Кокса та Олександра Кваснєвського. Однак роботу місії в Україні було продовжено до саміту у Вільнюсі через те, що Верховна Рада досі не прийняла всі необхідні законопроекти, в тому числі про лікування ув’язнених за кордоном, що дозволить звільнення екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

Верховна Рада планує розглянути "євроінтеграційний пакет" цього тижня. У свою чергу "Батьківщина" попросила голову Верховної Ради Володимира Рибака запросити у четвер до парламенту президент Віктора Януковича.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба і землі, не в рукотворних храмах живе ”
Діяння апостолів, 17, 24

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.