Аратта - На головну

7 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


БЮТ і НУ знову об'єдналися. Вчергове

Подія дня 10520 переглядів

Опубліковано - 24.02.2007 20:15 | Всі новини | Версія для друку

БЮТ і НУ знову об'єдналися. Вчергове
БЮТ і НУ знову об'єдналися. Вчергове
Лідери БЮТ та НУ Тимошенко та Балога підписали Угоду про об'єднану опозицію. Це - не перше об'єднання зусиль. Раніше - всі домовленості швидко руйнувалися інтригами та амбіціями окремих політиканів.

Цей документ ґрунтується на Угоді про створення Коаліції демократичних сил у Верховній Раді України V скликання, що була підписана між Блоком Юлії Тимошенко, Блоком «Наша Україна» та Соціалістичною партією України 22 червня 2006 року, повідомляють прес-служби БЮТ та НУ.

Угода є базовим стратегічним документом, що визначає принципи діяльності та програму учасників Угоди як в умовах опозиції, так і у випадку сформування парламентської більшості та коаліційного Уряду.

Керівним органом Об’єднаної Опозиції стала Координаційна Рада, до якої увійдуть по шість представників від кожного учасника Об’єднаної Опозиції.

Угода складається з Преамбули та трьох частин.

У Преамбулі дана оцінка сьогоднішній політичної ситуації в країні та визначено мету і завдання Об’єднаної Опозиції.

Учасники Угоди беруть на себе зобов’язання об’єднати патріотичні демократичні сили країни як в стінах парламенту, так і за його межами в єдиний Всеукраїнський демократичний опозиційний рух. Об’єднана Опозиція ставить своєю метою втілювати альтернативні проекти політичного, соціально-економічного та культурного розвитку України; викривати помилки влади, критикувати її антинародні рішення, зупиняти реалізацію асоціальних і неконституційних проектів діючого Уряду і т. зв. «антикризової коаліції».

Об’єднана Опозиція домагатиметься проведення дострокових парламентських виборів та виборів депутатів місцевих рад, а також виступає за імперативний мандат для депутатів місцевих рад, скасування змін до Конституції України від 8 грудня 2004 року та ухвалення нової редакції Основного Закону.

Програма Коаліції – є спільною програмою дій на випадок сформування парламентської більшості та коаліційного Уряду. Програма складається з двох розділів: «Засади внутрішньої та зовнішньої політики України» (де визначено мету та пріоритетні завдання Коаліції демократичних сил); «Програма діяльності Коаліції (Програм діяльності Уряду на період повноважень Верховної Ради України, в якій діє парламентська більшість, сформована учасниками, що підписали цю Угоду)», тобто конкретні шляхи і механізми реалізації соціально-економічних і політичних реформ, культурних і міжнародних ініціатив держави.
Основні ініціативи Програми Коаліції:

- курс на примирення та єднання української нації;

- розвиток національного культурного простору;

- нова соціальна політика, реформування системи соціальних стандартів та пільг;

- прийняття нової редакції Конституції України;

- реформа публічної адміністрації;

- реформування судово-правової системи;

- антикорупційна програма;

- лібералізація економічної політики;

- створення сприятливого середовища для розвитку приватної ініціативи;

- механізми досягнення високого рівня енергетичної безпеки;

- запровадження ринку землі;

- досягнення повноправного членства в ЄС та НАТО.

У Регламенті Об’єднаної Опозиції викладені механізми діяльності Об’єднаної Опозиції в парламенті. Окремий розділ визначає принципи розподілу сфер відповідальності між учасниками Угоди, а саме: на паритетних засадах (50:50); почерговий вибір (право першого вибору належить суб’єкту Угоди, який отримав більшу кількість голосів на виборах до парламенту).
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Подія дня»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...пaтpіoтизм вeликoгo нapoдa має бути віpoю у вeликy і світову міcію цього нapoдa, інакше це бyдe нaціoнaлізм пpoвінційний, зaмкнений і позбавлений світових перспектив.”
Микола Бердяєв

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.