Аратта - На головну

6 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Половина росіян готові проміняти мораль на матеріальні блага

Світ навколо нас 6480 переглядів

Опубліковано - 3.03.2007 09:59 | Всі новини | Версія для друку

Моральність - ніщо. Влада, гроші - все!
Моральність - ніщо. Влада, гроші - все!
Всеросійський центр вивчення громадської думки опублікував результати опитування росіян про те, які зміни зазнає їх моральний рівень.

З'ясувалося, що на перший план сьогодні виходять не цінності, пов'язані, як колись, із духовністю, а "жадані проблеми споживання", пише в четвер, 1 березня, газета "Новиє Ізвєстія".

За підсумками опитування можна зробити висновок, що Росія переживає кризу колективізму. Соціологи намагалися з'ясувати, наскільки непорушними залишаються уявлення росіян про моральні орієнтири. З'ясувалося, що лише трохи більше половини опитаних (55%) керуються в житті тезою: "Я краще не доб'юся успіху, але ніколи не переступлю через моральні принципи і норми".

Це середній показник, що враховує всі вікові групи. Якщо ж говорити про людей 18-24 років, серед них ті ж 55 відсотків заявили: "Сьогодні ми живемо в іншому світі, чим раніше, і багато моральних норм сьогодні вже застаріли. Наш світ жорстокий, і, щоб добитися успіху в житті, іноді доводиться переступати через моральні принципи".

Як показали результати дослідження, росіяни в цілому освічені, ініціативні і працелюбні. Але, якщо говорити не про ділові, а про людські якості, картинка невтішна - за останні 10-15 років росіяни, за їх власним визнанням соціологам, стали менше: чесними (66% проти 9%), душевними (62% проти 10%), доброзичливими (63% проти 11%), щирими (63% проти 9%), безкорисливими (67% проти 8%) і навіть патріотичними (60% проти 17%). На позитивні зрушення в суспільному кліматі вказали лише 15% учасників опиту.

Лише 18% росіян вважають, що мораль і моральність є сферою приватного життя людини. Більш того, багатьом людям, як правило, уявляється, що ситуація з мораллю в їх найближчому оточенні краща, ніж в суспільстві в цілому, - про відсутність будь-яких змін в своєму "ближньому оточенні" заявили 40% опитаних.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія вчить лише тому, що вона ніколи нічому не навчила народи”
Георг Гегель

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.