Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ЄС ухвалив економічні преференції для України

Світ навколо нас 4943 перегляди

Опубліковано - 11.03.2014 18:33 | Всі новини | Версія для друку

ЄС ухвалив економічні преференції для України
ЄС ухвалив економічні преференції для України
Європейська комісія схвалила сьогодні пропозицію в односторонньому порядку надати Україні торговельні переваги на суму в майже 500 мільйонів євро на рік.

Рішення набуде чинності, як тільки його схвалять країни-члени Євросоюзу і Європейський парламент.

Як заявив президент Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу, це «конкретний і відчутний» крок на підтримку України після скинення влади колишнього президента Віктора Януковича.

Як сказав він, виступаючи в Європарламенті, таким чином Україна отримає переваги зони вільної торгівлі з Європейським союзом іще до підписання угоди про асоціацію в повному обсязі.

Баррозу висловив сподівання, що цей захід буде втілено ще до червня цього року.

Єврокомісар у справах торгівлі Карел Де Гюхт, зі свого боку, повідомив, що пропонований захід діятиме принаймні до 1 листопада цього року. На той час, сказав він, ЄС сподівається вже підписати з Україною угоду щодо зони вільної торгівлі.

За його словами, нинішній односторонній крок не замінює створення повноцінної зони вільної торгівлі – це й далі лишається метою у відносинах між ЄС і Україною.

Пропозиція Єврокомісії має на меті скасувати чи значно скоротити імпортні мита на значне число українських товарів, зокрема, на продукцію сільського господарства.

Крок, зокрема, передбачає й захисні заходи, пояснив Де Гюхт. Зокрема, якщо Росія спробує експортувати свої товари до ЄС через окупований Крим під виглядом українських, їх торговельні переваги не стосуватимуться.

Європейський союз раніше вже вирішив якнайшвидше підписати з Україною політичні розділи угоди про асоціацію, залишивши підписання частини щодо зони вільної торгівлі на наступні місяці. Крім того, ЄС пропонує надати Україні фінансову допомогу на суму в 11 мільярдів євро протягом наступних кількох років.

Із іншого боку, Євросоюз іде на санкції проти Росії через її окупацію Криму і попереджає, що запровадить і подальші санкції, якщо Москва не піде на деескалацію становища.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія має свою правду, легенда - свою”
Віктор Гюго

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.