Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Російські шпигуни активізувалися в ЄС

Світ навколо нас 4623 перегляди

Опубліковано - 5.05.2014 14:40 | Всі новини | Версія для друку

Ганс-Ґеорґ Маасен
Ганс-Ґеорґ Маасен
Криза в Україні призвела до значної активізації російських шпигунів проти Німеччини та інших країн ЄС, заявив глава німецької Федеральної служби захисту Конституції.

Криза в Україні призвела до активізації російських шпигунів та діяльності спецслужб РФ на території Німеччини та Євросоюзу.

"Іноземні спецслужби завжди мають інтерес до актуальних політичних подій. З огляду на кризу в Україні, російські спецслужби виявляють величезну цікавість до зовнішньої та економічної політики європейських країн і особливо Німеччини", - зазначив керівник Федеральної служби захисту Конституції Ганс-Ґеорґ Маасен в інтерв’ю газеті Tagesspiegel.

Постійна шпигунська активність РФ у Німеччині

За оцінками Маасена, першочерговий інтерес для Росії становить визначення позицій Берліна у питанні підтримки України, а саме: у яких обсягах Німеччина та Євросоюз готові надати економічну підтримку Україні, особливо у сфері газової проблематики. Маючи таку інформацію "Росія може робити прогнози щодо санкцій та дипломатичних наслідків", - пояснює Маассен. Він зазначає, що росіян також цікавить, як і ким у Берліні ухвалюються рішення щодо реакції на дії Росії в "українській кризі".

Керівник німецького спецслужби додав, що російські спецслужби завжди діяли у Німеччині дуже активно.

Нагадаємо, що за даними берлінського видання Die Welt, російська служба зовнішньої розвідки масово намагається вербувати інформаторів у політичних та бізнесових колах Німеччини.

"Російські агенти аналізують доволі детально, хто б міг становити для них інтерес", - заявив керівник німецької контррозвідки Букгард Евен. Метою російських агентів, пише газета, є збір інформації зовнішньополітичного та економічного характеру, а також зі сфери оборони. До її пошуку агенти з Росії вдаються, вербуючи осіб, що працюють, наприклад, у Бундестагу.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили”
Новаліс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.