Аратта - На головну

7 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


G7 пригрозила Росії: деескалація - інакше жорсткі санкції

Світ навколо нас 5120 переглядів

Опубліковано - 5.06.2014 12:30 | Всі новини | Версія для друку

G7 пригрозила Росії: деескалація - інакше жорсткі санкції
G7 пригрозила Росії: деескалація - інакше жорсткі санкції
Відмова Росії виконати вимоги, вказані в документі, який підписали учасники саміту лідерів семи провідних країн світу, може призвести до введення нових економічних санкцій.

Глави держав та урядів семи провідних індустріальних країн світу (G7), які зібралися в середу, 4 червня, на саміті в Брюсселі, одностайно засудили порушення Російською Федерацією суверенітету та територіальної цілісності України. "Незаконна анексія Росією Криму та дії з дестабілізації становища на сході України неприйнятні та повинні бути зупинені", - цитує текст спільної заяви G7 інформаційна агенція dpa.

Лідери країн Великої сімки вимагають від Росії дій, що викликатимуть довіру, спрямованих на подолання української кризи. Інакше вони погрожують посилити санкції. "Ми готові, якщо події цього вимагатимуть, посилити адресні санкції та накласти значні додаткові обмеження, щоб Росія заплатила значно вищу ціну за свої дії", - наводить витяг із підсумкового документу саміту dpa.

Велика сімка готова запровадити подальші санкції
Учасники саміту вимагають від Росії виконати чотири умови. По-перше, визнати результати президентських виборів, які відбулися в Україні 25 травня, та співпрацювати з новообраним президентом Петром Порошенком. По-друге, зупинити потік зброї та бойовиків на схід України. По-третє, повністю відвести війська від російсько-українського кордону. А також гарантувати постачання газу.

Коментуючи рішення саміту, канцлерка Німеччини Анґела Меркель чітко дала зрозуміти, що відмова Росії від виконання оголошених вимог може призвести до запровадження третього рівня економічних санкцій. При цьому вона підкреслила, що ніякого автоматизму очікувати не варто і запровадження нових санкцій має бути узгоджене.

Лідери країн Великої сімки підтримали ідею організації конференції країн-донорів для надання фінансової допомоги Україні. Водночас G7 закликала Київ прискорити проведення конституційних реформ і ретельно дотримуватися прав громадян, які мешкають у всіх регіонах країни, налагоджувати конструктивний діалог перш за все із представниками російськомовного населення східних областей. Також на саміті було схвалено план ЄС про проведення міжнародної конференції щодо України.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.