Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Пріоритети зонішньої політики України незмінні

Влада 6051 перегляд

Опубліковано - 14.03.2007 22:57 | Всі новини | Версія для друку

Президент Ющенко відповідає на запитання журналістів українських телеканалів
Президент Ющенко відповідає на запитання журналістів українських телеканалів
Президент України Віктор Ющенко наголошує на незмінності зовнішньополітичного курсу нашої держави, скерованого на європейську інтеграцію.

«Безумовно, зовнішньополітичні пріоритети нації не змінилися – вони закріплені в Конституції, законі – зокрема законі про основні засади оборонної та безпекової політики. Це закони, які передбачають наше інтегрування до континентальної політики», – сказав В. Ющенко сьогодні в інтерв’ю телеканалам ICTV та Першому національному.

Кажучи про євроінтеграційний курс України, Президент наголосив: «Це є усталена державна правова позиція, яка чітко задекларована».

Щодо відносин між Україною та ЄС, Глава держави відзначив: безумовно, йдеться і про економічну, і про політичну асоціацію. Україна «є невід’ємною частиною європейського континенту», а цінності Євросоюзу – не просто те, до чого тяжіє Україна, але ті цінності, які значною мірою були сформовані завдяки нашій історії.

«Коли ми говоримо про той переговорний процес (щодо посиленої угоди Україна – ЄС), який розпочався 5 березня, ми не говоримо про календарну дату, ми не говоримо про рік, місяць, те, що ми називаємо асоційованим політичним членством чи членством прямої економічної інтеграції. Але надзвичайно важливо для України добитися іншого – добитися того маяка, який визначає українську європейську перспективу», – наголосив Президент.

На переконання Віктора Ющенка, нині головним для українців є розуміння того, що відповідь на питання, коли Україна стане членом Євросоюзу, найбільше залежить від нашого усвідомлення свого національного інтересу в Європі. «Вигода полягає в одному – Європа дає унікальні умови, в яких забезпечуються реалізація починаючи від демократичних цінностей закінчуючи економічними та соціальними», – сказав Президент.

Глава держави відзначив, що Україна цікавить ЄС не лише як енергетичний партнер – хоча енергетичне питання для Європи є нині «одним із чутливих». «З однієї сторони, є монопольна присутність Росії з пропозиціями по енергоносіям. З іншої сторони, є монопольна пропозиція Заходу по купівельній спроможності. Але з третьої сторони, є й можливості України, якими ми не спекулюємо, які ми конструктивно пропонуємо використати як одній, так і другій стороні. В цьому є суть майбутнього в контексті європейської енергетичної політики», – переконаний Ющенко.

Безумовно, роль України, як і інших країн-транзитерів, на європейському енергетичному ринку в сучасних умовах стає досить визначною – саме тому для нас дуже важливо мати продуману національну політику в цьому питанні, сказав Президент.

Найкращою відповіддю щодо можливостей України він назвав інтегрування українського енергетичного ресурсу в європейський оптовий енергетичний ринок. «Відповідь на те, які перспективи використання української, перш за все, енергетичної транспортної системи – це інтегрування до колективних методів організації енергетичного ринку. Це все буде відповідати інтересам України», – наголосив Президент.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Причина того, що важко керувати народом, полягає в тому, що народ освічується і в ньому багато розумних ”
Лаоцзи

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.