Аратта - На головну

5 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:
Київ05 Липня+23°46%750мм2м/c06.07+29°07.07+32°08.07+32°

Наш банер

Наш банер


ОБСЄ повідомляє, як російські терористи знущалися з її спостерігачів

Світ навколо нас 4388 переглядів

Опубліковано - 13.12.2014 13:09 | Всі новини | Версія для друку

ОБСЄ повідомляє, як російські терористи знущалися з її спостерігачів
ОБСЄ повідомляє, як російські терористи знущалися з її спостерігачів
Організація з безпеки і співпраці в Європі повідомила у п’ятницю, що патруль її спостерігачів перепинили цього дня сили угруповання «ДНР» недалеко від Маріуполя в Донецькій області і погрожували спостерігачам.

За повідомленням, патруль ОБСЄ на двох машинах зупинили 16 бойовиків «ДНР» біля населеного пункту Піщевик, наставивши на спостерігачів зброю. В одній із машин нападники намагалися вибити вікно. Потім працівникам ОБСЄ наказали вийти з машин і підняти руки вгору, одну з машин обшукали. Одного зі спостерігачів вдарили прикладом по нозі, що спричинило дрібну травму.

Відтак спостерігачам наказали їхати до населеного пункту Октябрь у супроводі бронетранспортера БТР-82, мовиться в повідомленні ОБСЄ. Через кілометр їх знову зупинили й наказали вийти. По 30 хвилинах зволікань і переговорів, коли старший патруля ОБСЄ домігся розмови з командиром сепаратистів, їх звільнили, але за умови, що вони будуть змушені ще заїхати в захоплене сепаратистами селище Павлопіль і подивитися на результати обстрілу, що, за словами сепаратистів, стався вранці.

Повідомлення про це ОБСЄ оприлюднила у спеціальному звіті просто в день події; більшість результатів спостережень організація публікує наступного за подіями дня чи й пізніше.

Новітню модифікацію БТР-82 прийняли на озброєння в Росії минулого року, в Україні їх на озброєнні немає.

Раніше у п’ятницю про цей інцидент повідомляли у прес-центрі антитерористичної операції. За даними прес-центру, сепаратисти біля Маріуполя влаштували провокацію для спостерігачів ОБСЄ, щоб видати спричинені ними руйнування за нібито наслідки українського обстрілу. У прес-центрі заявили, що сепаратисти спершу влаштували в тій місцевості стрілянину, а по тому затримали в Піщевику спостережну місію ОБСЄ й «cиломіць відвезли на завчасно «оброблену» терористами школу на околиці Павлополя і, демонструючи пошкодження школи, стверджували, що її зруйнували українські військові».

Населений пункт Павлопіль, за повідомленнями, був «нейтральним», у ньому не було силовиків ні однієї сторони, але днями його захопили збройні сепаратисти й почали звідти обстрілювати українські позиції. У п’ятницю вранці на околиці Павлополя відбувся бій між сепаратистами і українськими військовими, в перебігу якого є жертви з обох сторін, заявив у фейсбуці добровольчий полк особливого призначення «Азов».

«Азовці» запевняють, що українська сторона не завдавала по Павлополю ударів у відповідь після обстрілів звідти. Але далі в повідомленні про ранкові події мовиться: «Після відходу бійців «Азову» від околиць Павлополя надійшли повідомлення від місцевого населення про те, що в селище зайшло підкріплення терористів на бронетехніці. Вони почали обстріл будинків місцевих жителів, імовірно, вважаючи, що в Павлопіль увійшов підрозділ «Азову».

Інцидент зі спостерігачами ОБСЄ стався в Павлополі і попереднього дня, в четвер. Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ повідомила, що двоє озброєних представників угруповання «ДНР» того дня наказали її спостерігачам залишити селище Павлопіль, що вони й змушені були зробити.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми захоплюємося старовиною, але живемо сучасністю ”
Овідій

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.

Loading...