Аратта - На головну

6 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На травневому саміті не розглядатимуть безвізовий режим з Україною

Світ навколо нас 4135 переглядів

Опубліковано - 24.03.2015 13:04 | Всі новини | Версія для друку

На травневому саміті не розглядатимуть безвізовий режим з Україною
На травневому саміті не розглядатимуть безвізовий режим з Україною
На саміті «Східного партнерства» в Ризі 21-22 травня не буде ухвалено рішення про надання Україні безвізового режиму з Європейським Союзом.

Про це заявив голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський.

«Цього рішення не буде через те, що немає часу для того, щоб ухвалити таке рішення», - сказав він.

За словами Томбінського, зараз в Україні працює Експертна місія ЄС, яка має пересвідчитись у виконанні Україною зобов’язань в рамках візового діалогу.

За його словами, після того як Європейська комісія зробить свої висновки, вона передасть їх країнам-членам ЄС для відповідної оцінки.

«Нам до Ризького саміту залишилося два місяця, це дуже мало часу для того, щоб все це доопрацювати, на сьогодні ще немає висновків, немає звернення ЄК, тому що вони ще працюють над цим», - додав голова Представництва ЄС в Україні.

Водночас Томбінський зазначив, що надання Україні безвізового режиму не знімається з порядку денного.

«Мета така залишається, ніхто її не скасовував, мета - це безвізовий режим між Україною і ЄС», - сказав Томбінський.

Він зауважив, що необхідний час, щоб вирішити всі технічні питання.

Відповідаючи на запитання, чи буде відображено в декларації саміту питання щодо безвізового режиму для України, Томбінський сказав, що це питання згадуватиметься в документі. За його словами, в ЗМІ вже був оприлюднений перший проект декларації саміту, в якому це питання не відображено.

«Це перший проект, треба ще попрацювати, у нас ще два місяці для цього. І це спільна декларація, це декларація не тільки європейських країн, а й країн «Східного партнерства». Там українські колеги активно працюють», - додав Томбінський.

Як повідомлялося раніше, діалог між ЄС та Україною щодо візової лібералізації був розпочатий 29 жовтня 2008 року, а План дій з візової лібералізації було представлено Україні 22 листопада 2010 року.

2013 року Україна завершила так звану першу фазу імплементації Плану дій з лібералізації візового режиму і з вересня 2014 року імплементує другу фазу - виконує ті законодавчі акти та рішення, які були ухвалені.

Президент України Петро Порошенко заявляв, що Україна очікує на рішення про безвізовий режим з Європейським Союзом на саміті «Східного партнерства» у травні в Ризі.

Представники Експертної місії ЄС до кінця цього тижня працюватимуть в МВС та кількох інших відомствах, оцінюючи критерії виконання українською стороною другої фази дій Плану щодо лібералізації ЄС візового режиму.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.