Аратта - На головну

28 квітня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Військові США аналізують військові дії на українському фронті

Світ навколо нас 4750 переглядів

Опубліковано - 2.04.2015 22:12 | Всі новини | Версія для друку

Військові США аналізують військові дії на українському фронті
Військові США аналізують військові дії на українському фронті
У ході конфлікту в Україні російська армія показала, що її технології радіоелектронної боротьби могли би значно ускладнити роботу комунікаційних мереж армій США та НАТО.

Про це у ході виступу на конференції у місті Гантсвіль, штат Алабама заявив генерал Бен Годжес, командувач військ США у Європі - повідомляє американське видання DODBuzz.

За словами генерала, "В Україні росіяни показали такий рівень радіоелектронної боротьби, що американским військовим було би, надзвичайно складно використовувати комунікаційні мережі, надто незахищені", - заявив Годжес. При цьому генерал вказав на порти у Ризі та німецькому Бремерхавені та авіабазу армії США у німецькому Рамштайні, як приклади зон, де робота армії США могла би бути значно ускладнена засобами радіоелектронної боротьби.

Годжес також заявив, що спостерігаючи за перебігом конфлікту в Україні, військові США отримують інформацію і про слабкості російської моделі ведення бойових дій.

“Звісно ж ми використовуємо нагоду вивчати те, що відбувається у Криму та Східній Україні, де українці розмістили контрартилерійські радари. Ці радари виявились значно кращим обладнанням, ніж ми усвідомлювали. Жоден з нас - можливо за виключенням одної-двох осіб - ніколи не були під масованим обстрілом російської артилерії, як це доводиться українцям, тож з їх досвіду роботи у таких ситуаціях, ми дізнаємось дуже багато", - розповів Годжес.



На відео : Контр-артилерійські радари, які довели ефективність в Україні
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минуле корисне тільки в тому сенсі, що вказує нам шляхи та засоби до розвитку”
Генрі Форд

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.