Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Безкоштовні екскурсії в День Києва

Народний Вісник Регіон: м.Київ 12400 переглядів

Опубліковано - 26.05.2006 12:32 | Всі новини | Версія для друку

Безкоштовні екскурсії в День Києва
Безкоштовні екскурсії в День Києва
За підтримки Державної служби туризму і курортів 27 і 28 травня під час святкування Дня Києва кияни та гості столиці матимуть можливість безкоштовно відвідати екскурсії, присвячені історії та сьогоденню столиці України. Як повідомили у Державній службі туризму і курортів, екскурсії проводитимуться кращими екскурсоводами Києва, яких об'єднує Ліга екскурсоводів.

Пропонуються такі екскурсії:

1. Від Золотих воріт до Михайлівського монастиря. Початок: 10.00, 11.00, 12.00. Збір біля виходу зі станції метро «Золоті ворота».

2. Від Золотих воріт до місця Львівських воріт та пейзажною алеєю до міста Володимира. Початок: 10.30, 11.30. Збір біля виходу зі станції метро «Золоті ворота».

3. Мандрівка по місцях київських валів. Початок: 10.00. Збір біля Олександрівського костьолу.
4. «Він тут ходив, він тут любив» (Шевченківські місця в Києві). Початок: 11.00, 12.00. Збір біля виходу з фунікулеру (нагорі).

5. Володимирська гірка – неповторний парк Києва. Початок: 9.30, 10.30. Збір біля виходу з фунікулеру (нагорі).

6. Замкова гора – легенда та бувальщина. Початок: 11.00, 12.00. Збір біля фонтану «Самсон» (Контрактова площа).

7. Сонце-хрест – символ правди шевченківського слова на київській землі. Набережна Дніпра, де в 1861 р. пароплав «Кременчук» прийняв труну з прахом Т. Г. Шевченка. Початок: 11.00. Збір на станції метро «Дніпро» (біля підземного переходу ).
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Народний Вісник»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.