Аратта - На головну

28 квітня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Наміри РФ збільшити ядерний потенціал суперечать урегулюванню ситуації в Україні

Світ навколо нас 4434 перегляди

Опубліковано - 18.06.2015 10:45 | Всі новини | Версія для друку

Наміри РФ збільшити ядерний потенціал суперечать урегулюванню ситуації в Україні
Наміри РФ збільшити ядерний потенціал суперечать урегулюванню ситуації в Україні
У США вважають, що намір президента РФ Владіміра Путіна збільшити ядерний потенціал Росії до понад 40 нових міжконтинентальних ракет є таким, що суперечить урегулюванню ситуації на сході України.

Про це прес-секретар Білого Дому Джош Ернест сказав на брифінгу у Вашингтоні.

"Правдивим залишається той факт, що такого роду бряцання зброєю не має нічого спільного з тим, щоб урегулювати конфлікт (в Україні – ред.)", - зазначив Ернест.

Речник Білого Дому вважає, що посилання до застосування ядерного арсеналу навпаки призводить до ескалації ситуації з "бряцанням зброєю", що є непотрібним та неконструктивним кроком.

При цьому Ернест відзначив, що введений режим санкцій проти Росії обмежує доступ Росії до економічних ресурсів, і у цій ситуації постає питання, "чи буде Росія насправді спроможною досягти успіху, слідуючи тим багатьом твердженням і погрозам, які висуває президент Путін".

"Отже, знову, ми як і раніше занепокоєні цим брязканням зброєю, що немає нічого спільного з урегулюванням конфлікту в цьому регіоні світу, і саме тому, ми продовжуємо дуже серйозно ставитися до 5 статті договору про створення НАТО (Північноатлантичний договір від 4 квітня 1949 року – ред.) та продовжуємо вживати кроків, які, за нашим переконанням, є важливими для підтримання колективної безпеки для Сполучених Штатів та наших союзників", - резюмував Ернест.

Як повідомлялося раніше, президент РФ розповів про збільшення кількості міжконтинентальних балістичних ракет в арсеналі російської армії.

За даними Стокгольмського міжнародного інституту дослідження миру (SIPRI), конфлікт в Україні може стати каталізатором для збільшення військових витрат в Європі та РФ.

За даними SIPRI, з усієї кількості ядерної зброї у світі 7260 боєголовок належать США, 7500 – Росії. Далі у списку йдуть Велика Британія (215), Франція (300) та Китай (260).
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Марно пояснювати дурням і начальникам: перші слухають і нічого не розуміють, другі все розуміють і тому не слухають”
Михайло Мамчич

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.