Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Мощі Орлеанської Діви виявилися єгипетською мумією

Невідоме 7916 переглядів

Опубліковано - 5.04.2007 15:33 | Всі новини | Версія для друку

Мощі Орлеанської Діви виявилися єгипетською мумією
Мощі Орлеанської Діви виявилися єгипетською мумією
Рештки святої Жанни Д'Арк, які зберігаються в музеї біля французького Шинона, виявилися підробкою. Як повідомляє журнал Nature, такого висновку дійшли французькі вчені. Експерти припускають, що рештки можуть бути насправді фрагментом єгипетської мумії.

У ході дослідження вони з'ясували, що рештки не можуть належати людині, яка померла в XV столітті, а їхній вік нараховує більше двох тисяч років. Крім того, дослідивши рештки - людське ребро, фрагмент дерева, клаптик тканини та стегнову кістку кішки - вчені не виявили ознак спалення, а запах ванілі від рештків свідчить про процес природного розкладання.

Котяча кістка, що зберігалася серед лже-мощів, може також свідчити на користь версії про те, що рештки є частиною єгипетської мумії, тому що в стародавньому Єгипті мертвих кішок часто бальзамували.

Жанна Д'Арк була спалена на вогнищі 1431 року. Те, що Римсько-католицька церква врешті-решт визнала її мощами, було виявлено в 1867 році на горищі однієї з аптек у Парижі.

На думку доктора Шарльє з госпіталю Реймона Пуанкаре в Парижі, фальшивка - справа рук аптекаря XІX століття, який видав рештки єгипетської мумії за священну реліквію. Для чого йому це знадобилося, залишається загадкою. Швидше за все, він зробив це не заради грошей, а "з релігійних міркувань", вважає Шарльє.

"Можливо, це знадобилося для того, щоб прискорити процедуру канонізації Жанни Д'Арк", - вважає дослідник, повідомляє Газета.Ру.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Невідоме»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили”
Новаліс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.