Аратта - На головну

6 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Фахівці виявили серед уламків Боїнга, збитого на Донеччині, фрагменти ракети

Світ навколо нас 4257 переглядів

Опубліковано - 12.08.2015 00:03 | Всі новини | Версія для друку

Фахівці виявили серед уламків Боїнга, збитого на Донеччині, фрагменти ракети
Фахівці виявили серед уламків Боїнга, збитого на Донеччині, фрагменти ракети
Серед уламків, знайдених на місці авіакатастрофи «Боїнга-777» на Донбасі, фахівці виявили рештки, які можуть належати ракетній установці «Бук», повідомляє нідерландський прокурор Фред Вестербеке, який очолює розслідування.

«Ми виявили сім шматків щодо яких ми встановили, що вони не є частиною літака. Завдяки подальшому розслідуванню зараз ми робимо висновок, що це, ймовірно, частина ракети з зенітно-ракетного комплексу «Бук», – сказав Вестербеке у вівторок, 11 серпня, в інтерв’ю Reuters.

За його словами, тепер потрібно встановити, чи саме з цієї ракети збили «Боїнг-777» на Донбасі. «Якщо це так, ми отримаємо важливий матеріал для розслідування, який може допомогти встановити, звідки була доставлена ця ракетна система, кому вона належала, і де була зроблена», – зазначив Фред Вестербеке.

При цьому він наголосив, що наразі немає 100-відсоткової впевненості щодо зв’язку між виявленими ймовірними елементами ракети і збиттям літака.

Ці елементи є в розпорядженні обох органів, які ведуть у Нідерландах два окремі розслідування у справі збиття літака, – Ради розслідувань у справах безпеки, що з’ясовує причину катастрофи літака, і Спільної слідчої групи, яку створили п’ять країн – Нідерланди, Малайзія, Австралія, Бельгія і Україна, – і яка веде кримінальне розслідування, щоб встановити винних у катастрофі. Ці розслідування ведуться окремо, але час від часу обмінюються матеріалами, і з’ясування походження можливих елементів ракети – один із таких моментів, повідомили обидва нідерландські відомства. Результати дослідження цих елементів увійдуть до звіту Ради розслідувань у справах безпеки.

На цей звіт очікують у першій половині жовтня, на результати розслідування Спільної слідчої групи – дещо пізніше, ймовірно, до кінця року.

Попередні, неофіційно оприлюднені дані міжнародного розслідування, що ведеться в Нідерландах, свідчать, що малайзійський літак був збитий зенітною ракетою, випущеною з ракетної установки «Бук» із території, захопленої сепаратистами на сході України. Офіційно відомства, що ведуть розслідування, не коментують цих повідомлень. Москва і підтримувані нею сепаратисти заперечують будь-яку причетність до збиття літака.

Пасажирський «Боїнг-777» компанії Malaysian Airlines, що летів із Амстердама в Куала-Лумпур рейсом MH17, був збитий на Донбасі 17 липня 2014 року. Загинули всі 298 людей, які були на борту літака.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.