Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Сучасні політичні лідери атратили довіру громадям

Громадська думка 14078 переглядів

Опубліковано - 13.10.2015 14:27 | Всі новини | Версія для друку

Сучасні політичні лідери атратили довіру громадям
Сучасні політичні лідери атратили довіру громадям
51% українців вважають, що нинішні політичні лідери не забезпечують проведення необхідних реформ.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, презентованого сьогодні на прес-конференції керівником центру IFES Ракешом Шарма.

За його словами, українці не вірять, що очікування Майдану були належним чином втілені національними політичними лідерами - лише 5% оцінюють відповідні зусилля позитивно. Українці також сумніваються у спроможності і реальному бажанні свого нинішнього політичного керівництва реалізувати очікування Майдану.

Згідно з результатами дослідження, 47% громадян вважають, що нинішнє керівництво країни не розуміє, які реформи необхідні для реалізації цих сподівань, тоді як протилежну думку поділяє 38% респондентів. Ставлення до тих реформ, які проводяться в країні, є навіть більш скептичним: 51% громадян не згодні з тим, що нинішні політичні лідери забезпечують проведення необхідних реформ, в той час як лише 28% опитаних вважають протилежне. Зрештою, переважна більшість, 72%, вірить у те, що єдиний спосіб досягнення цілей Майдану - у їх реалізації новим поколінням лідерів, не пов’язаних з існуючим статус-кво.

Опитування громадської думки проводилося Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) і охоплювало 1588 респондентів, опитаних у період між 12 і 26 вересня 2015 року на всій території України (окрім Донбасу та Криму). Похибка не перевищує 2,5% без урахування дизайн-ефекту.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.