Аратта - На головну

6 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


110 журналістів сплатили власним життям, щоб ми знали правду про події в світі

Світ навколо нас 5520 переглядів

Опубліковано - 29.12.2015 12:19 | Всі новини | Версія для друку

110 журналістів сплатили власним життям, щоб ми знали правду про події в світі
110 журналістів сплатили власним життям, щоб ми знали правду про події в світі
Міжнародна організація «Репортери без кордонів» оприлюднила звіт, в якому йдеться, що у 2015 році в світі через професійну діяльність або з незрозумілих причин було убито 110 журналістів.

Повідомляється, що 67 журналістів загинули під час безпосереднього виконання професійних обов’язків. Відповідно обставини загибелі та мотиви убивства 43 медійників – не з’ясовані, наголошують правозахисники.

У доповіді «Репортерів без кордонів» наголошується також, що в 2015 році були убиті 27 журналістів-громадських активістів та семеро співробітників ЗМІ.

Правозахисники наголошують, що кількість жертв серед журналістів вказує на тривожну тенденцію про «навмисне насильство щодо журналістів» та провал законодавчих ініціатив щодо захисту працівників ЗМІ.

Однією з найбільш смертоносних для журналістів країн у 2015 році стала Франція, яка посіла третє місце після Сирії та Іраку. Це відбулося через напад у січні на редакцію сатиричного журналу Charlie Hebdo, що змінило торішні показники смертності, коли дві третини смертей журналістів сталися в зонах бойових дій.

«Створення спеціального механізму для дотримання норм міжнародного права щодо захисту журналістів є абсолютною необхідністю», – прокоментував звіт організації«Репортери без кордонів» її генеральний секретар Крістоф Делуар.

Водночас Комітет із захисту журналістів (CPJ) заявляє, що в 2015 році вбили 69 журналістів. Згідно з доповіддю CPJ, 40% загиблих стали жертвами бойовиків з угруповань «Аль-Каїда» та «Ісламська держава». Більше двох третин із загального числа таких вбивств були замовними, стверджують у Комітеті.

З 2005 року у світі загинуло 787 журналістів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Причина того, що важко керувати народом, полягає в тому, що народ освічується і в ньому багато розумних ”
Лаоцзи

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.