Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Путін намагатиметься підірвати авторитет Меркель і Олланда

Світ навколо нас 5242 перегляди

Опубліковано - 12.09.2016 11:18 | Всі новини | Версія для друку

Путін намагатиметься підірвати авторитет Меркель і Олланда
Путін намагатиметься підірвати авторитет Меркель і Олланда
Путін використає кожну свою карту, аби підірвати репутацію німецького канцлера Анґели Меркель і президента Франції Франсуа Олланда, адже основною його метою лишається бажання реорганізувати Європу так, як це робив Гітлер у Мюнхені.

Про це пише експерт Американської ради із зовнішньої політики Стівен Бланк на сторінках американського видання Newsweek.

І у Франції, і в Німеччині готуються до виборів наступного року. Тож опоненти Меркель та Олланда – Німецька соціалістична партія та Ніколя Саркозі – вдало розігрують російську карту, обіцяючи домовитись із Путіним за рахунок України, – пише Стівен Бланк.

На його думку, Путін швидше всього продовжуватиме бомбити Сирію, щоб спровокувати ще більшу хвилю біженців у Європу, аби використати міграцію як інструмент у своїй кампанії.

Оскільки Захід уже не може ізолювати Росію, західні лідери, безсумнівно, воліли б знайти компроміс з Росією у Мінському процесі.

Між тим, пише Бланк, у Вашингтоні побоюються, що угода з Москвою щодо Сирії, якою доброю вона не була б, буде порушена відразу, як тільки Москві це буде вигідно. Експерт нагадує слова президента США Барака Обама, який під час G20 у Ханчжоу сказав, що Росії довіряти не можна. Кінець кінцем, аналізує Бланк, Росія порушила всі угоди про СНД, які підписала: Будапештський меморандум, Договір про звичайні збройні сили в Європі, Віденську ноту (під час Кримської війни), Договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності.

Так як у Кремлі переконані, що Україна не може бути самостійним суб’єктом, відокремленим від Росії, то чимало російського істеблішменту та лібералів вважають, що повернути Крим чи визнати провину за війну в Україні потягне за собою падіння російського уряду. На думку Бланка, такий сценарій дуже ймовірний.

Та все ж таки, українську територію росіяни можуть здобути лише силою. Інший варіант – спробувати переконати європейців прийняти російські умови і продати Україну. А так як затяжна війна з Україною і з НАТО неприваблива, від росіян варто очікувати затяжної кампанії у Європі, – йдеться у статті.

Росія використає усі можливі інструменти, включно з постійними залякуваннями про поновлення війни, аби підірвати політичний порядок в Україні, Франції та в Німеччині, а то й в інших європейських країнах.

В той час, як західні лідери шукають діалогу з Росією, важливо пам’ятати, наголошує Стівен Бланк, що Путін уже давно оголосив війну (або принаймні стан облоги) з Європою, і він не зможе прийняти менше, ніж повна легітимізації його завоювань.

Під час саміту «Великої двадцятки» у Китаї Володимир Путін отримав задоволення від того, що більше не є ізольованим. Утім для нього це незавершена перемога, принаймні поки він не переконає своїх співрозмовників зняти санкції і закрити очі на російське вторгнення у Східну Україну.

Стівен Бланк вважає, що в майбутньому, попри порушення перемир’я, повної війни з Україною чи Європою не буде, але й миру, переконаний експерт, не буде також.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба і землі, не в рукотворних храмах живе ”
Діяння апостолів, 17, 24

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.