Аратта - На головну

19 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Волонтери створили новий дрон-розвідник для ЗСУ

Захист держави 7719 переглядів

Опубліковано - 13.08.2017 15:56 | Всі новини | Версія для друку

Волонтери створили новий дрон-розвідник для ЗСУ
Волонтери створили новий дрон-розвідник для ЗСУ
Волонтери із Черкас та Києва створили ідеального розвідника.

Унікальний безпілотник адаптували до потреб українських військових і назвали "Маргарита". Коштує винахід понад 170 тисяч гривень. Гроші збирали майже рік. "Маргариту" в роботі бачила журналіст "5 каналу" Яна Лимаренко.

Рік роботи методом спроб і помилок черкаські та київські умільці створювали повітряного розвідника "з нуля". Невеличкий літальний пристрій фіксує позиції ворога спритно та безшумно. Його не здатні зафіксувати навіть прогресивні системи стеження, кажуть розробники.

Розробник безпілотної системи з позивним "Майстер" говорить: "Це універсальна машина, вона працює як коригувальник вогню, як дальній розвідник. Це птах, що летить далі і довше, ніж ті, які стоять на озброєнні".

Військовослужбовець із позивним "Кречет" працює над дисертацією із систем радіоуправління. Новітні розробки і застосував у повітряному розвіднику. Чоловік каже: "Основна ідея – зберегти життя людям. І основна постановка цих систем – це збереження життя людей".

Останні налаштування завершено. "Майстер" відправляє свою "Маргариту" у перший політ, розповідає:"Все цікаве і дороге всередині цієї коробки, це схема датчиків, це система, яка при повному гасінні GPS російських глонасів, вона не тільки повернулася, але вона ще й виконала бойовий маршрут".

"Маргариту" поки тестують, а волонтери вже анонсують збір коштів на наступний проект – "Тарас". Назвали його на честь молодого науковця – розробника безпілотників, який передчасно загинув. Система "Тарас" складатиметься з двох літаків-розвідників, які працюватимуть у тандемі. Нові безпілотники назвуть "Грім" та "Блискавка". Нині волонтери збирають на них гроші.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили”
Новаліс

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.