Аратта - На головну

1 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна залишається головним об’єктом інформаційної війни РФ

Світ навколо нас 3614 переглядів

Опубліковано - 8.01.2019 19:27 | Всі новини | Версія для друку

Україна залишається головним об’єктом інформаційної війни РФ
Україна залишається головним об’єктом інформаційної війни РФ
У 2018 році Україна фігурувала у 461 з тисячі випадків дезінформації в російських ЗМІ.

Про це повідомляють аналітики проекту "EU vs Disinformation" (ЄС проти дезінформації).

"Через 5 років з початку військового конфлікту використання Кремлем інформаційної зброї проти України не зменшилося: у повідомленнях прокремлівських ЗМІ інформація про Україну все ще подається найбільш спотвореною", - зазначають аналітики.

"Прокремлівська дезінформація про Україну націлена на аудиторію в Росії, в Україні і у третіх країнах, включаючи Захід. Внутрішній аудиторії РФ показує повідомлення, спрямовані на дегуманізацію українців, виставляючи українську владу сучасними послідовниками нацизму", - зазначають аналітики.

Українську ж аудиторію російські ЗМІ намагаються деморалізувати, применшуючи військові можливості України з метою знизити моральний дух у конфлікті з РФ.

"Західній аудиторії та міжнародному співтовариству прокремлівські ЗМІ намагаються представити Україну винною у військовому конфлікті з РФ, що триває. Піддавати сумніву відповідальність РФ було метою довгострокової кампанії РФ з дезінформації, яка призвела до нещодавньої ескалації конфлікту в Азовському морі. Подібна стратегія також була ключовою у спробах посіяти сумніви у ролі РФ в катастрофі малайзійського "Боїнга" MH17", - зазначають експерти.

У 2018 році з 212 повідомлень у розділі "anti-fake" незалежного російського видання "Інсайдер" 60 стосувалися України, у т.ч. Криму. Дезінформація містилася у повідомленнях російських державних ЗМІ про іноземні борги України, армію та президента.

Окремий блок дезінформації російських ЗМІ спрямований на представлення подій Революції Гідності та змін після неї як "провал".

Аналітики також наводять приклад продемонстрованого на росТБ інтерв’ю з "розчарованим українцем", який виявився актором з Білорусі.

"Якщо західна аудиторія повірить у подібні повідомлення, доповнені заявами, що Україна не є реальною державою і що українці і росіяни - один народ, Кремль може сподіватися, що Захід змінить ставлення до підтримки України", - зазначають експерти.

EU vs Disinformation був створений в рамках кампанії, спрямованої на поліпшення прогнозування, розгляду і реагування на прокремлівську дезінформацію і організований Оперативної робочою групою зі стратегічних комунікацій East StratCom Task Force.

Група була створена рішенням глав держав і урядів ЄС у березні 2015 року для протидії російським Дезінформаційна кампаніям.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки осягнувши минуле, люди будуть здатні на пророцтва, що спрямовані в майбутнє”
Дмитро Волкогонов

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.