Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У сенаті США підтримали новий механізм санкцій проти Nord Stream 2

Політика 1260 переглядів

Опубліковано - 24.06.2021 18:12 | Всі новини | Версія для друку

У сенаті США підтримали новий механізм санкцій проти Nord Stream 2
У сенаті США підтримали новий механізм санкцій проти Nord Stream 2
Комітет з міжнародних відносин сенату США одноголосно підтримав законопроєкт про оцінку «Північного потоку-2» на предмет корупції, зокрема у випадку виявлення правопорушень – накладення санкцій на пов’язаних з ними фізичних та юридичних осіб.

Про це повідомив голова правління Нафтогазу Юрій Вітренко, інформує Департамент з інтегрованих комунікацій НАК «Нафтогаз України».

За його інформацією, таке рішення американські парламентарі ухвалили у вівторок, а розгляд документа сенатом та Палатою представників очікується найближчим часом.

«Ці американські законодавчі ініціативи важливі для України в кількох аспектах. По-перше, вони демонструють, що позиція Конгресу щодо «Північного потоку-2» не змінилася: російська труба розглядається як загроза. По-друге, поправку проти ПП2 просували сенатори і з демократичного, і з республіканського таборів. Ну й нарешті, це законодавство може стати реальним інструментом протидії брудним грошам в цьому російському геополітичному проєкті», - розповів Вітренко.

Законопроєкт передбачає, що державний секретар США, за погодженням з міністром фінансів США, на постійній основі здійснюватиме оцінку «Північного потоку-2» та звітуватиме про наявність корупційних схем, а також про іноземних осіб, причетних до корупційних дій, з метою потенційного накладення санкцій.

У випадку виявлення правопорушень під санкції можуть потрапити, зокрема, компанії, задіяні у процесі планування, будівництва або експлуатації газопроводу «Північний потік-2». Накладення санкцій відбуватиметься в рамках «Глобального Акту Магнітського» щодо дотримання прав людини.

Нове санкційне положення з відстеження коштів у «Північному потоці-2», як наголошує Вітренко, може стати додатковим ефективним інструментом боротьби з російською газовою трубою.

«Команда Нафтогазу та українські дипломати продовжують активно працювати для захисту енергетичної безпеки України», - підсумував голова правління Нафтогазу.

Як повідомлялося раніше, у травні адміністрація США запровадила санкції проти чотирьох організацій і 13 суден із Росії, які беруть участь у проєкті "Північний потік-2". Водночас у Держдепартаменті зауважили, що не вводитимуть обмеження проти Nord Stream 2 AG, її корпоративних співробітників, її гендиректора Маттіаса Варніга, мотивувавши це "інтересами національної безпеки" США.

Президент Володимир Зеленський розглядає "Північний потік – 2" як політичну зброю проти України та побоюється, що з його запуском питання війни на сході України відійде на другий план.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Марно пояснювати дурням і начальникам: перші слухають і нічого не розуміють, другі все розуміють і тому не слухають”
Михайло Мамчич

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.