Аратта - На головну

1 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Доповідь Держдепу: реструктуризація урядових інститутів в Україні заважає боротьбі із торгівлею людьми

Політика 1154 перегляди

Опубліковано - 2.07.2021 16:15 | Всі новини | Версія для друку

Доповідь Держдепу: реструктуризація урядових інститутів в Україні заважає боротьбі із торгівлею людьми
Доповідь Держдепу: реструктуризація урядових інститутів в Україні заважає боротьбі із торгівлею людьми
Уряд України не повністю відповідає мінімальним стандартам щодо викорінення торгівлі людьми, але робить значні зусилля для цього.

На це вказує доповідь Державного департаменту США щодо торгівлі людьми у частині, яка стосується України. Текст доповіді оприлюднено на сайті Держдепу.

Як відзначає доповідь, загалом уряд продемонстрував збільшення зусиль у порівнянні із попереднім періодом. Це включає збільшення верхньої межі допомоги жертвам, розширення переліку доступних послуг, продовження обвинувальних вироків щодо торгівців, проведення інформаційних заходів.

Водночас, відзначає доповідь, уряд не відповідає мінімальним стандартам за ключовими напрямками. Проводяться розслідування та висуваються звинувачення значно меншій кількості підозрюваних у торгівлі людьми.

"Реструктуризація урядових інститутів надалі заважала зусиллям правоохоронних органів, і чималій кількості прокурорів найнятих на роботу нещодавно бракує підготовки, що стосується безпосередньо торгівлі людьми", - відзначає доповідь.

Держдеп також звертає увагу на "поблажливі вироки" судів, внаслідок яких більшість засуджених торговців людьми уникають ув’язнення.

Доповідь називає зусилля правоохоронців недостатніми та звертає увагу на повідомлення про участь у торгівлі людьми офіційних осіб, включно із посадовцями правоохоронних органів, які протидіють торгівлі людьми.

Загалом доповідь у значні мірі повторює висновки та рекомендації попереднього звіту, який розміщено на сайті посольства США в Україні.

Раніше Міжнародна Організація з Міграції побачила збільшення кількості випадків торгівлі людьми в Україні у 2020-му році на тлі пандемії. У березні Голова МОМ в Україні Ан Нгуєн зназвав ключовим викликом у боротьбі з торгівлею людьми у країні брак розуміння та стереотипи щодо торгівлі людьми.

"Це може звучати банально, але якщо невідомо, що шукати, то і знайти це не вийде. Пригадується спілкування з учасниками робочої групи (protection cluster - англ.). Коли я запитав громадські організації та інших діячів, які брали участь, як виглядають жертви, то отримав очікуваний опис молодої 18-річної дівчини, яка стала жертвою сексуальної експлуатації. Що ж, це випадок, але не так виглядає більшість випадків, які ми нині спостерігаємо. Тож нам необхідно допомогти змінити уявлення [щодо того, хто є жертвами торгівлі людьми] та переконатись, що у нас є відповідні дані, які дозволяють нам ідентифікувати жертв та потенційних жертв", - сказав Нгуєн.

За даними МОМ, у 2019-му році в Україні організацією було виявлено 1345 осіб постраждалих від торгівлі людьми. При цьому, провідною формою експлуатації названо примусову працю (93,3%), за якою слідує сексуальна експлуатація (5,6%). 68% постраждалих від торгівлі людьми виявлених МОМ становили чоловіки.

За даними МОМ, в Україні жертв примусової праці у 2019-му році експлуатували на будівництві (57%), у виробництві (17%), у сільському господарстві (16,5%), сфері послуг (8,5%).
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.