Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Сенатори-республіканці представили законопроект про посилення оборони України GUARD Act

Політика 1368 переглядів

Опубліковано - 17.12.2021 08:50 | Всі новини | Версія для друку

Сенатор Джим Ріш, співголова сенатського Комітету з міжнародних відносин
Сенатор Джим Ріш, співголова сенатського Комітету з міжнародних відносин
Група сенаторів-республіканців на чолі з Джимом Рішем, співголовою Комітету з міжнародних відносин, представила у середу проект Закону про гарантії незалежності України шляхом посилення Закону про оборону (GUARD Act).

Законопроект передбачає збільшення "критично важливої для України підтримки у сфері безпеки в умовах загрози вторгнення з Росії".

Крім того, у законопроекті визначено дипломатичні та військові засоби, спрямовані на стримування російської агресії. Росія, згідно з текстом законопроекту, має набути статусу держави-спонсора тероризму у разі вторгнення в Україну.

Законопроект пропонує суттєво збільшити матеріальну підтримку Збройних сил України, включаючи фінансування закупівлі озброєнь, навчання та реформ в оборонній сфері – загалом 450 млн доларів у 2022 році.

Законопроект, серед іншого, пропонує прискорено надати Україні системи ППО, протикорабельні та протитанкові ракети та міни, та ін; заохочувати до обміну візитами між лідерами України та США; закликає Держдеп представити стратегію дипломатичної підтримки України на період 2022-2026 років; призначити спеціального представника президента США до України; обмежити військову співпрацю між Вашингтоном та Москвою; постачати до України надлишкове військове обладнання із США.

Автори законопроекту пропонують посилити санкції щодо «Північного потоку - 2», який у тексті називається російським проектом «згубного впливу, покликаним завдати шкоди Україні та поставити під загрозу енергетичну безпеку Європи».

Серед співавторів законопроекту – сенатори Джим Інгоф, старший республіканець у Комітеті збройних сил, Марко Рубіо, співголова Комітету з розвідки, сенатори Пет Тумі, Джон Баррассо, Джон Корнін та Том Коттон.

"Володимир Путін став більш агресивним з часу початку президентства Джо Байдена, але адміністрація Байдена не вдалась для необхідних кроків для недопущення нового вторгнення до України. Наш законопроект допоможе подолати наслідки неспроможності президента Байдена, наклавши санкції на російський трубопровід "Північний потік-2" та посиливши підтримку Збройних сил України", - заявив Том Коттон, повідомляє сайт сенатора-республіканця Марко Рубіо.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знання певних принципів легко компенсує незнання деяких фактів ”
К. Гельвецій

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.