Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ЄС хоче, щоб українські керівники врешті визначилися, куди прямуватимуть

Світ навколо нас 4882 перегляди

Опубліковано - 9.10.2007 21:04 | Всі новини | Версія для друку

ЄС хоче, щоб українські керівники врешті визначилися, куди прямуватимуть
ЄС хоче, щоб українські керівники врешті визначилися, куди прямуватимуть
ЕС чекає, коли українські керманичі почнуть грати чесно, а не у багатовекторність, утворюючи ЄЕП із Росією та, водночас, вимагаючи від європейців створення вільної економічної зони. Так не буває.

Депутат Європарламенту Збігнев Залєсскі (група народних партій, Польща), автор доповіді про торгівлю та економічні відносини з Україною вважає, що для створення зони вільної торгівлі з ЄС Україна має “чесно грати”.

Таку думку він висловив сьогодні українським журналістам у Брюсселі після того, як Комітет з питань міжнародної торгівлі Європарламенту підтримав його проект доповіді.

“Якщо ми побачимо, що Україна чесно грає з нами, а не так, що одним оком дивиться на Росію, а іншим на Європу, тоді така зона може бути створена”, - сказав Залєсскі.

Депутат зауважив, що зона вільної торгівлі може створюватися виключно у двосторонньому порядку. При цьому, за словами Залєсскі, якщо Україна хоче робити якісь паралельні кроки з Росією у цьому напрямку, Європа має знати про такі кроки.

“Це не означає припинення відносин України з Росією. Росія є важливим партнером, майже братом, але потрібно буде дуже чітким у цьому питанні. Така зона може бути створена виключно на двосторонньому рівні”, - наголосив депутат.

Сьогодні, 9 жовтня, Комітет з питань міжнародної торгівлі Європарламенту схвалив проект доповіді Залєсскі про торговельні та економічні відносини з Україною. У документі, зокрема міститься заклик до Єврокомісії та країн-членів сприяти вступу України до Світової організації торгівлі, а після вступу України до СОТ і ратифікації цього рішення українським парламентом – розпочати переговори про створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

У документі також зазначається, що повна імплементація Україною деяких положень угоди про Єдиний економічний простір з Росією, Казахстаном та Білоруссю може вступити в конфлікт зі створенням зони вільної торгівлі з ЄС.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ми не знаємо собі ціни, то чого ми варті?”
Микола Левицький

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.