Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Фахівці Вексельберга або використовують машину часу, або брешуть

Газоват 6870 переглядів

Опубліковано - 21.10.2007 12:41 | Всі новини | Версія для друку

Фахівці Вексельберга або використовують машину часу, або брешуть
Фахівці Вексельберга або використовують машину часу, або брешуть
Компанія “Дніпрогаз”, яку звинувачують у дніпропетровській трагедії, запевняє, що в аварії винні не її представники, а постачальник газу.

Комісія, створена "Дніпрогазом" стверджує, що у складі газу на момент вибуху в декілька разів було перевищено вміст кисню, що свідчить про низьку якість енергоносія й підвищену небезпеку для його використання в газових приладах.

Про це повідомив представник власника "Дніпрогазу" - компанії "Газекс-Україна" Валентин Землянський.

За його словами, вони вже звернулися до дніпропетровської прокуратури з проханням провести такий же аналіз палива у газорозподільних мережах мікрорайону "Перемога".

Як повідомлялося раніше, після трагедії головного інженера, ген. директора "Дніпрогазу" та його заступника взяли під варту.

Згодом, у "Дніпрогазі" пообіцяли сплатити за кожного загиблого по півмільйона гривень. Відповідну угоду з родичами жертв газовики мають підписати у наступний понеділок. Але буквально вчора вони заявили, що не вважають себе винними у вибуху газу в багатоповерхівці, внаслідок якого загинули 23 людини, 17 перебувають у лікарнях, а решта мешканців лишилися житла. Газовики вважають, що слідство повинне з'ясувати реальні причини аварії.

Від “Аратти”: цинізм та відсутність будь-яких якостей, притаманних людині, характерні для російських олігархів - явище загальновідоме. Тому, в поведінці Вексельберга щодо вибуху у Дніпропетровську ми не вбачаємо нічого особливого.

Принагідно зазначимо, що загально відомо(і це підтверджується і показами свідків, і заключенням експертизи) безпосередньою причиною вибуху став надлишковий тиск в газовій мережі, яка до цього не пристосована. Також, очевидно, що аварійна автоматика яка мала б за призначенням скинути надлишковий тиск у атмосферу - не спрацювала: ні на рівні газорозподільчої станції, ні на рівні транспортної мережі трубопроводу, ні на рівні вводу у житловий будинок, що в СРСР передбачалося будівельним стандартом безпеки.

Отже, очевидна системна відсутність належного обслуговування технічних пристроїв, що також передбачено стандартами експлуатації газових мереж. А це, в свою чергу свідчить лише про одне: у гонитві за надприбутками власник, тобто мільярдер Вексельберг, плювати хотів на життя та безпеку українців, свіідомо і умисноскорочуючи і персонал, і витрати на обслуговування устаткування. В іншому випадку - може йтися виключно про теракт чи диверсію.

Зараз, він так само цинічно, робить усе, аби “відмазатися” від скоєного злочину. Заява так званих фахівців про невідповідність хімічного складу газу, який подавався у будинок на момент вибуху, як причини аварії, може засвідчити хіба що про хворобливу уяву заявника. Бо у протилежному випадку - повинно мовитися про застосування машини часу. Хоча ї навіть її ніявність(тобто “хімічна версія”) аж ніяк не пояснює обставину надликового тиску у мережі та очевидний факт неробочого стану не те що автоматики, а й ручних заслонок, які безпосередньо перед вибухом, намагався закрити директор “Дніпрогазу” разом із заступником.

Можемо сміливо прогнозувати, що у разі провалу “хімічної версії” вибуху, не без допомоги тієї ж “машини часу”, російські фахівці, уважно обстеживши руїни будинку, знайдуть “чеченський чи грузинський слід”. Бо знайти в Україні “український слід” було б надто кумедно.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія вчить лише тому, що вона ніколи нічому не навчила народи”
Георг Гегель

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.