Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Більшовики продовжують саботувати організацію першого засідання Верховної Ради

Політика 4483 перегляди

Опубліковано - 12.11.2007 20:08 | Всі новини | Версія для друку

Підготовча група голову не обрала. Засідання перенесено
Підготовча група голову не обрала. Засідання перенесено
Завершилось засідання робочої групи з підготовки першого засідання Верховної Ради шостого скликання. Втім, жодних результатів воно не дало. Представники політсил не змогли обрати голову групи. Засідання перенесено на завтра, 13 листопада.

Голоси розподілилися порівну між кандидатурою Адама Мартинюка, запропонованою ПР та КПУ і підтриманою “Блоком Литвина”, та кандидатурою Романа Зварича, яку висунули та підтримали БЮТ та НУ-НС. По закінченні робочої групи Юлія Тимошенко звинуватила політичних опонентів у блокуванні роботи підготовчої групи.

Зокрема, вона зазначила, що її політична сила пропонувала розглядати робочі питання, а не ділити портфелі в робочій групі.

"Питання номер один, яке стояло сьогодні: ми мали вирішити – розпочати роботу парламенту 20 або 21 числа. На жаль, ПР та КПУ відмовилися голосувати за початок роботи, доки не будуть розподілені портфелі групи", - сказала Тимошенко.

Вона зазначила, що представниками її політичної сили було запропоновано компромісну кандидатуру на посаду голови робочої групи. Це представник “Блоку Литвина” Ігор Шаров. Але останній, на жаль, взяв самовідвід.

За словами Тимошенко, не зважаючи на позицію ПР та КПУ, ВР у будь-якому випадку збереться, щонайпізніше, 26 листопада і самотужки ухвалить ті рішення, які мала ухвалити робоча група.

Тимошенко також нагадала, що до тимчасової президії ВР входитимуть по одному представникові від чотирьох політичних сил, що набрали найбільшу кількість голосів виборців.

Вона зазначила, що БЮТ разом із блоком НУ-НС "схильні до того, щоб нічого не міняти порівняно з ВР попереднього скликання". Тобто, залишити розподіл складу комітетів та інші оргпитання в тому вигляді, в якому вони були у попередньому парламенті.

Вона додала, що навіть кандидатура Мартинюка на посаду голови робочої групи – не перепона для БЮТ, але їхні політичні партнери з НУ-НС зайняли категоричну позицію в цьому питанні.

В'ячеслав Кириленко, в свою чергу, підтвердив, що “Наша Україна – Народна Самооборона” категорично проти кандидатури Мартинюка, оскільки ще за часів, коли останній був на посаді першого заступника голови ВР, "він мав величезну кількість нарікань, неодноразово вдавався до порушень регламенту".

З іншого боку, він повідомив, що представники блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" заради досягнення компромісу не наполягатимуть на кандидатурі Романа Зварича.

"Блок "Наша Україна - Народна Самооборона" завтра братиме участь у засіданні для того, щоб завтра країна дізналася дату першого пленарного засідання", - сказав Кириленко.

Представник ПР Раїса Богатирьова зазначила, що вони підтримали кандидатуру Мартинюка, оскільки він "має величезний досвід в оргпитаннях". За її словами, ПР завтра знову запропонує кандидатуру Мартинюка. На питання кореспондента, чи можливі інші варіанти, вона зазначила, що вони не виключені.

Що ж до слів Тимошенко про початок роботи ВР 26 листопада без рішень підготовчої групи, Богатирьова зазначила, що такий сценарій цілком можливий.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.