Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія штовхає Україну до введення візового режиму. Але першою цього робити не хоче

Політика 4558 переглядів

Опубліковано - 13.11.2007 13:23 | Всі новини | Версія для друку

Росія штовхає Україну до введення візового режиму. Але першою цього робити не хоче
Росія штовхає Україну до введення візового режиму. Але першою цього робити не хоче
Кремлівські керманичі активно відроджують СРСР в межах окремої країни. Запровадження нових правил для мігрантів із України - повернення до паспортної системи сталінського зразка, де людина жорстко закріпачувалася за певною територією.

«Введення такої міри серйозно ускладнює перебування і міжрегіональні поїздки. Вона не стільки закриває країну для в'їзду, скільки прив'язує її до інституту внутрішньої прописки за схемою Радянського Союзу». Так Валерій Чалий, експерт центру Разумкова прокоментував нові міграційні правила для українських громадян, яких ввела Росія.

Нагадаємо, що відтепер українці, які в'їжджають в Російську Федерацію більш ніж на три доби, будуть зобов'язані ставати на міграційний облік (зараз українські громадяни, які приїхали до РФ, можуть перебувати без реєстрації 90 днів).

«Це ускладнює мотивацію людей, які хочуть приїхати до Росії, - додав Чалий. - Є ще фінансова сторона питання... Ніби за реєстрацію гроші не беруться, але якщо ви не реєструвалися, то, за деякими даними, штрафні санкції коливаються від 30 до 100 доларів за добу. У такому разі або поїздка має бути короткою, або краще вже тоді вводити візовий режим. Ти знаєш, що оформлена віза і вона діє конкретний період перебування...

«Побоююся, що це все призведе до введення візового режиму. І мені здається, що Росія підштовхує нас до цього. Але при цьому не хоче виступити ініціатором. І мені як експертові здається, що якщо ми виступимо з ініціативою введення візового режиму, офіційна Росія швидко погодитися, а у всіх проблемах, які у зв`язку з цим виникнуть, звинуватять Україну», - вважає Чалий.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Рабом є лише той, кого НЕ печуть кайдани”
Павло ШТЕПА

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.