Аратта - На головну

8 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Секретаріату гаранта щось привиділося у коаліції. Бажане за дійсне - типова технологія ПР

Влада 4197 переглядів

Опубліковано - 25.02.2008 15:19 | Всі новини | Версія для друку

Оксана Слюсаренко
Оксана Слюсаренко
Заступник Глави Секретаріату Президента України – представник Президента у Верховній Раді Оксана Слюсаренко не виключає, що подальше блокування роботи парламенту може бути вигідне не лише меншості, а й частині коаліції – фракції БЮТ.

На її думку, зусилля більшості щодо виходу з протистояння у ВР не достатньо наполегливі, що дає підстави для припущень про існування прихованих мотивів такої млявої активності, повідомляє прес-служба.

«На порядку денному парламенту – прийняття важливих для держави законопроектів. Деякі з них викликають, м’яко кажучи, стриманий оптимізм всередині БЮТ. Передусім, це Закон «Про Кабінет Міністрів», запропонована редакція якого з відомих причин не влаштовує цю політичну силу». - сказала Слюсаренко.

Однак, за словами Слюсаренко, Закон про Кабмін має бути неодмінно прийнятий, як це і передбачено чинною коаліційною угодою. Ухвалення цього документа не повинно ставати на заваді прийняттю інших законодавчих актів, передусім, внесенню змін до Державного бюджету на цей рік і скасуванню депутатської недоторканності.

Заступник Глави президентського Секретаріату також припустила, що непрацююча Верховна Рада з політичної точки зору вигідна БЮТ: лідер блоку очолює уряд, затвердження програми діяльності Кабінету Міністрів відкладається на невизначену перспективу, у разі ймовірного розпуску ВР всі міністри залишаються на своїх посадах, а сама політична сила розраховує на поліпшення свого результату на виборах.

За словами Слюсаренко, така логіка БЮТ маскується діями опозиції зі створення нових приводів для того, щоб засідання Ради не проводилися.

«БЮТ, як і коаліції загалом, варто усвідомити, що певна частка відповідальності за блокування роботи ВР лежить і на ній. Це має спонукати до пошуку ефективних ліків проти парламентського паралічу. Продовжувати і далі вдавати, що безлад у стінах Ради – то справа рук тільки опозиції, вже не вдасться», – наголосила заступник Глави Секретаріату Президента.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія має свою правду, легенда - свою”
Віктор Гюго

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.