Аратта - На головну

7 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Цінова війна. Столична влада задовольнила спекулятивну жогу монополіста

Добробут 5690 переглядів

Опубліковано - 17.07.2008 13:50 | Всі новини | Версія для друку

Цінова війна. Столична влада задовольнила спекулятивну жогу монополіста
Цінова війна. Столична влада задовольнила спекулятивну жогу монополіста
Ціни на хліб у Києві зростуть у півтора-два рази.

Зокрема, Київська міська рада своїм рішенням доручила Київській міській держадміністрації забезпечити негайну реалізацію висновків та рекомендацій робочої групи, яка була створена для вивчення ситуації в хлібобулочній галузі м. Києва.

В своїх рекомендаціях робоча група пропонує встановити ціну на український хліб – 3 грн. за буханку (900 г), і 3 грн. 33 коп. (1 кг), пшеничний хліб – 2 грн. 40 коп. за буханку (650 г) і 3 грн. 69 коп. (1 кг), батон – 2 грн. 50 коп. за буханку (500 г) і 5 грн. (1 кг).

Також в рекомендаціях планується встановити рівень рентабельності ВАТ «Київмлин» на рівні 8% та ВАТ «Київхліб» на рівні 12%.

Також в рішенні йдеться про необхідність компенсації для малозабезпечених верств населення.

Зокрема, пропонується для забезпечення такої виплати у розмірі 45 грн. на квартал у другому півріччі 2008 року в бюджеті Києва передбачити суму в розмірі 36,552 тис. грн.

Перед цим голова робочої групи Денис Костжевський (депутат від Блоку Литвина), виступаючи на засіданні Київради, зауважив, що сьогодні собівартість продукції вища, ніж ціни, встановлені на хліб ще у 2006 році.

Він підкреслив, що сьогодні є всі об’єктивні підстави для того, щоб визнати, що підприємства працюють зі збитками.

За його словами, є лише два виходи із ситуації, що склалася. Перша – підвищити ціни, друга – продовжити дотувати підприємства.

За його словами, за минулий рік сума компенсацій склала 49 млн. грн., а за 2008 рік – 80 млн. грн. і якщо така тенденція до збільшення коштів, необхідних для компенсації, спостерігатиметься, то в найближчі роки не вистачатиме коштів всього київського бюджету.

Між тим, за висновками уряду, у столиці не існує жодних причин для підняття цін на хлібобілочні вироби. Про це неодноразово заявляла прем'єр Тимошенко, наголошуючи на особистій зацікавленості мера Черновецького у загвинуванні спекулятивних цін.

Нагадаємо, що рішенню місцевої влади передувало галасливе шоу, улаштоване ВАТ "Хліб Києва", яке належить Черновецькому.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Сила уряду тримається на невігластві народу, і він знає це і тому завжди буде боротися проти просвітництва. Час нам зрозуміти це”
Лев Толстой

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.