Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Президент Ющенко закликає не політизувати інтерес “Привату”

Влада 4075 переглядів

Опубліковано - 28.07.2008 17:11 | Всі новини | Версія для друку

Президент Ющенко закликає не політизувати інтерес “Привату”
Президент Ющенко закликає не політизувати інтерес “Привату”
Президент закликає не політизувати реалізацію проекту Одеса-Броди.

Про це він заявив на початку засідання Ради національної безпеки і оборони, на порядок денний якого винесено питання про невідкладні заходи щодо забезпечення роботи нафтопроводу Одеса - Броди за проектним напрямом, повідомила прес-служба.

Президент наголосив на тому, що проект є унікальним за своїм задумом. «Унікальна диверсифікація української енергетичної позиції. Унікальний європейський проект. Жоден проект сьогодні в Європі не може бути поставлений в один ряд із нафтопроводом Одеса - Броди - Європейський Союз, хоча розроблено 3 проекти альтернативних нафтопроводів», - сказав він.

У цьому контексті він попередив про можливі наслідки із затягуванням здійснення самого проекту. «Нас можуть обігнати, якщо ми далі влаштовуватимемо політичні дебати навколо цього проекту», - сказав він.

Віктор Ющенко різко розкритикував заяви щодо корупційного характеру переведення нафтопроводу в аверсний режим роботи. «Є корупціонери - будь ласка, заявляйте, де вони сидять. Немає корупціонерів - будь ласка, заявляйте свою позицію», - заявив він.

Президент наголосив на тому, що наповнення нафтопроводу каспійською нафтою було передбачено міжнародними зобов'язаннями України.

«Думаю, ми не повинні дати можливість, за наявності міждержавних зобов'язань, міжурядових зобов'язань, виносити неправомочні розпорядження на припинення тої чи іншої діяльності з тим чи іншим суб'єктом права. Це не компетенція влади. Це є право суб'єкта господарювання», - сказав він.

Як повідомлялося, раніше Кабмін заборонив «Укртранснафті» самостійно підписувати контракти з нафтопереробним комплексом «Галичина» (Львівська область) і НПЗ «Нафтохімік Прикарпаття» (Івано-Франківська область) про постачання по нафтопроводу «Одеса-Броди» в аверсному режимі каспійської нафти до окремого рішення уряду.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко пояснила цю заборону бажанням присікти корупцію.

Зараз 2 західно-українських заводи готові купувати 5-7 млн. тонн сировини.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили”
Новаліс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.