Аратта - На головну

29 квітня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Президент Ющенко побачив нормалізацію ситуації у Грузії

Влада 3750 переглядів

Опубліковано - 13.08.2008 14:18 | Всі новини | Версія для друку

Президент Ющенко побачив нормалізацію ситуації у Грузії
Президент Ющенко побачив нормалізацію ситуації у Грузії
Президент України Віктор Ющенко переконаний, що план мирного врегулювання південноосетинського конфлікту буде прийнятий найближчим часом.

Про це він заявив в інтерв'ю українським та закордонним журналістам у Тбілісі після мітингу на підтримку єдності Грузії.

«Найголовніше про що сьогодні можна говорити - процес нормалізації ситуації розпочався», - підкреслив Глава держави. На думку Віктора Ющенка сьогодні вже є сигнали, які дають змогу говорити про певний прогрес у цьому напрямку та сподіватися на успішне розв'язання конфлікту.

Говорячи про зустріч у Тбілісі за участю лідерів демократичних країн Президент наголосив: «Наша мета - сформувати основу для нормальних переговорів і врахувати всі особливості, всі позиції сторін, які потрібні для мирного врегулювання. Очевидно, - зазначив Глава української держави, - для грузинської сторони «над актуальним» залишається питання територіальної цілісності».

Другою чутливою темою для Грузії Віктор Ющенко назвав питання участі у врегулюванні конфлікту миротворчих контингентів з незаплямованою репутацією.

«Зрозуміло: якщо миротворці почали стріляти по людях, вони не заслуговують на довіру», - сказав Президент України, нагадавши, що українська сторона кілька днів тому вже наголошувала на важливості серйозного вдосконалення формату участі миротворців у врегулюванні ситуації у Грузії.

«Сьогодні треба говорити про те, що миротворчу формулу потрібно серйозно інтернаціоналізувати, робити більш відкритою, доступною для інших країн... Переконаний, що такі країни, як і Україна, з готовністю могли б представити в рамках міжнародного мандату свій миротворчий корпус для демонстрації чітких гарантій виконання тих зобов'язань, які можуть бути прийняті у найближчий час», - зазначив Глава держави.

Президент також висловив переконання, що останні події у Грузії привели міжнародну спільноту до розуміння важливості переосмислення багатьох компонентів сучасної політики в тому числі й у безпековому секторі.

«Ситуація показала: територія у якої немає колективної моделі безпеки не може встояти перед викликом - знаходиться у колосальних ризиках; тоді політика розуму, діалогу, може легко змінитися на політику сили», - підсумував Віктор Ющенко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.