Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень - це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На Youtube різні виконання «Щедрика» набирають мільйони переглядів...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Коаліційні пристрасті. Очима свідка

Влада 3864 перегляди

Опубліковано - 25.09.2008 16:43 | Всі новини | Версія для друку

Коаліційні пристрасті. Очима свідка
Коаліційні пристрасті. Очима свідка
Нардеп-самооборонець Кирило Куликов розповів про деякі пікантні подробиці коаліційних переговорів, без суфлеру із Банкової.

«Перспективи у переговорному процесі є. Сьогодні є шанс почати переговори з нової сторінки. Залишити всі образи в минулому. Але, в той же час, необхідно залишити всякі екстремістські методи при веденні переговорів зі сторони блоку НУ-НС. Адже представники фракції постійно висувають вимоги», - так прокоментував народний депутат, член депутатської групи «Народна самооборона» Кирило Куликов перспективи переговорних процесів щодо створення коаліції між НУ-НС, БЮТ та Блоком Литвина.

Зокрема, за словами Кирила Куликова, вчора на засіданні представників трьох фракцій було висунуто 4 вимоги: спільне формування порядку денного, неподолання вето по ряду законопроектів, заява по Грузії та ряд законів, які були проголосовані, але суперечили Конституції. З цими вимогами БЮТ та представники фракції Литвина погоджувалися, однак НУ-НС тримав «непримиренну позицію».

Тому, як зазначив Кирило Куликов, складається таке враження, що НУ-НС налаштований не на те, щоб іти на переговори, а лише на те, щоб постійно висувати нові умови.

«В тому числі, що стосується постанови по Грузії. Висунута умова прийняти за основу найрадикальніший проект цієї постанови. Хоча є конкретна заява Євросоюзу, є рішення 63-ї Генеральної асамблеї ООН. Чому обов’язково ми повинні виділятися і виставляти зовсім незрозумілу позицію, причому, в цій позиції ми не зовсім підтримуємо народ Грузії, а підтримуємо політиків Грузії…?», - сказав він.

Також Кирило Куликов вважає, що, незважаючи на заяви деяких політиків, сьогодні у Верховній Раді ніякого зриву домовленостей щодо подальшого переговорного процесу не було.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія має свою правду, легенда - свою”
Віктор Гюго

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.