Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Скільки коштує життя маленького українця?

Надзвичайна подія 6228 переглядів

Опубліковано - 18.11.2008 13:19 | Всі новини | Версія для друку

Скільки коштує життя маленького українця?
Скільки коштує життя маленького українця?
Життя робітників, які загинули на будівництві президентського об’єкту - “Мистецького арсеналу” - оцінили у 306 гривень.

Держгірпромнагляд закінчив розслідування загибелі двох будівельників, які реконструювали музейний комплекс Мистецький арсенал. Керівництво загиблих робочих заплатить штраф у 306 грн.

За словами фахівців Держгірпромнагляду, винними у смертельних випадках виявилися начальник ділянки і майстер, які недогледіли технологію виробництва.

"Вибірку цегли потрібно проводити послідовно по три метри. А робочі замість трьох метрів прорубали в стіні 32 метри. Карнизу, на якому вони стояли, просто не було на чому триматися, він впав вниз і потягнув із собою цих робітників", - зазначив заступник начальника обласного Держнагляду Валерій Корпусенко.

Він також повідомив, що двох заступників гендиректора Київбудінвесту, який займається ремонтом Мистецького арсеналу, оштрафували на 153 грн кожного. При цьому ці гроші Держнагляд повинен повернути оштрафованим: за гучну справу візьметься прокуратура, яка вирішить, як ще покарати винних.

Зараз споруду початку 19 століття не реконструюють. Але відновити роботи із оновлення музею можуть вже найближчим часом.

Як повідомлялося, 18 жовтня, реставруючи стару стіну Мистецького арсеналу, із карниза впали троє робітників. Двоє загинуло, один важко травмований.

Від “Аратти”: висновки державної наглядової інстанції нас навіть і не здивували. Бо українські чиновники, на чолі із обраними особами - вже давно живуть поза межами чинного законодавства.

А чинне законодавство, у подібних випадках - однозначно вимагає притягнення до кримінальної відповідальності керівників, які винні у НП із тяжкими наслідками.

Можливо, що те, що сталося, певною мірою ілюструє загальний стан із виконанням Президентом Ющенком своїх безпосередніх обов'язків, зокрема, тих, що стосуються виконання гарантій невід'ємних прав і свобод громадян, закріплених у Конституції. Мабуть, з-за підковдрових інтриг часу на все не вистачає.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Надзвичайна подія»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Російське духовенство завжди навчало паству свою не пізнавати і любити Бога, а тільки боятися чортів, яких воно ж і розплодило зі своїми попадями ”
Василь Ключевський

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.