Аратта - На головну

7 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Товари з докладнішим описом продаються краще

Технології 5934 перегляди

Опубліковано - 22.12.2008 22:21 | Всі новини | Версія для друку

Рішення про покупку багато в чому залежить від наявності додаткової інформації про основні параметри і специфікацію товару
Рішення про покупку багато в чому залежить від наявності додаткової інформації про основні параметри і специфікацію товару
Покупці вибирають товари з більш докладнішим описом, з’ясували соціологи. Рішення про покупку багато в чому залежить від наявності додаткової інформації про основні параметри і специфікацію товару.

Багато товарів заманюють покупців сучасними технологіями: більше мегапікселей для фотокамери, потужніша стереосистема, високий дозвіл телевізійного екрану. Психологи з'ясували, що споживачі в значній мірі орієнтуються саме на кількісні характеристики продукції, навіть якщо їм не потрібні запропоновані функції або вони не розуміють їхнього призначення.

Рішення про покупку багато в чому залежить від наявності додаткової інформації про основні параметри і специфікацію товару, з'ясували китайські експерти Шанхайського університету Чжао Тонг та їхны американські колеги з університету Чікаго.

Протягом п'яти різних експериментів дослідники просили учасників вибирати між двома варіантами цифрових фотоапаратів, мобільних телефонів, рушників, картопляних чіпсів і кунжутного масла. В кожному випадку більшість людей вибирали той товар, який володів докладнішим описом про якість, склад і методи використання, відмітили фахівці.

За словами соціологів, результати дослідження пропонують як теоретичну, так і практичну інформацію про те, яким чином формуються переважливе рішення людей стосовно вибору тої чи іншої покупки. Також висновками можуть користуватися маркетологи, щоб вплинути на рішення споживачів, і самі споживачі тепер знають, як протистояти подібній дії, додають психологи.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Свобода, якщо вона пустила коріння, швидко зростає”
Джордж Вашінгтон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.