Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нобелівський лауреат - Україні: обережно, МВФ!

Економіка 6443 перегляди

Опубліковано - 28.01.2009 14:03 | Всі новини | Версія для друку

“МВФ наступає на ті самі граблі!”
“МВФ наступає на ті самі граблі!”
Лауреат нобелівської премії з економіки Джозеф Стігліц попередив, що кредити Міжнародного валютного фонду підривають економіки тих самих країн, яким намагається допомогти - Ісландії, Пакистану, України.

МВФ припустився цілої низки помилок, починаючи з азійської фінансової кризи 1997 року. «Вони наступають на ті самі граблі, що й в 97-му»,- сказав Стігліц, маючи на увазі видані для подолання фінансової кризи позики Ісландії, Пакистану та Україні.

Ці заяви пролунали у вівторок в Парижі. Стігліц проводив презентацію нової документальної стрічки «Навколо світу з Джозефом Стігліцом». 65-річний професор Колумбійського університету отримав Нобелівську премію з економіки 2001 року, а ще прославився своєю критикою на адресу Міжнародного валютного фонду.

Гроші МВФ послаблять економіку

Колишній шеф-економіст Світового банку підкреслив, що процентні ставки є надто високими, а монетарна політика, продиктована МВФ кризовим країнам, контрастує з фінансовою політикою, орієнтованою на економічне зростання, яка поширена в Великій Британії і Франції, сказав він. «Гроші на таких умовах, очевидно, послаблять економіку і зроблять, зрештою, важчим їх повернути»,- заявив Стігліц.

Як повідомляє агентство «Рейтер», в минулі тижні МВФ надав для виходу з кризи 16,4 мільярда доларів Україні, 7,6 мільярда доларів – Пакистану і 2,1 мільярда – Ісландії.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Уряди, в яких висловлюються протилежні міркування, придатні, доки царює мир”
Наполеон

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.