Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Тупенький піар. Регіонали запланували нові шоу-лохотрони

Влада 4180 переглядів

Опубліковано - 5.02.2009 18:49 | Всі новини | Версія для друку

Тупенький піар. Регіонали запланували нові шоу-лохотрони
Тупенький піар. Регіонали запланували нові шоу-лохотрони
Народний депутат, заступник Голови Партії регіонів Сергій Льовочкин повідомив, що парламентська фракція ПР одноголосно виступає за складання депутатських мандатів для розпуску парламенту. Мандати складуть... коли потрібно буде.

Про це він сказав в інтерв'ю журналістам.

«Це питання розглядалося вчора, і фракція одноголосно ухвалила рішення, що у разі, коли такий крок буде необхідний для того, щоб зупинити економічне падіння і непрофесійну владу, ми на такий крок підемо», - зокрема сказав він.

Депутат-регіонал не уточнював, коли саме наступить цей момент. «Коли це буде потрібно, запевняю вас, ми це зробимо», - підкреслив він.

Відповідаючи на питання, чи може Партія регіонів запропонувати створення нового уряду і коаліції, Льовочкин сказав, що, на його думку, «новий уряд може бути створене тільки після нових парламентських виборів».

Заступник Голови Партії регіонів також повідомив, що регіонали починають збір підписів для проведення референдуму про недовіру урядові.

«Партія регіонів почне збір підписів для проведення референдуму по висловлюванню недовір'я уряду. Ми почнемо цей процес, якщо сьогодні ВР не проголосує за недовір'я уряду», - заявив він.

Депутат-регіонал також заявив, що вважає за неможливе одночасне проведення парламентських і президентських виборів. «Я особисто вважаю, що одночасно вибори проводити неможливо. Я, як практик, скажу, що одночасне проведення виборів - це просто хаос і безвладдя в країні. Парламентські і президентські вибори мають бути розведені в часі, щоб люди могли свідомо зробити свій вибір», - зокрема заявив парламентарій.

Відповідаючи на питання, коли потрібно проводити ці вибори, Сергій Льовочкин сказав: «На мій погляд, чим скоріше відбудуться і ті, і інші вибори, тим краще для країни. Оскільки зараз найбільший недолік - непрофесійна влада».

Між тим, сьогодні лідер ПР Віктор Янукович, виступаючи в парламенті, підтвердив слова Льовочкина. «Хочу сказати, що вихід з цієї ситуації один – треба змінювати і Президента, і уряд, і парламент. Повинні бути дострокові вибори – і парламентські, і президентські. А коли вони будуть – я вам скажу так: тоді, коли нас з вами люди винесуть з цього залу. Якщо ми хочемо цього дочекатись, то ми дочекаємось. А якщо не хочемо, то усі разом маємо домовитися найближчим часом». - сказав Янукович.

Замість післямови. Як бачимо, ПР переймається не проблемами подолання кризи, а рятуванням свого рейтингу, запускаючи примітивні піар-лохотрони. Як, наприклад, із мулькою про складання мандатів.

Хто їх складе добровільно? Адже добра половина нардепів у фракції мають проблеми із законом і втрата депутатської недоторканості їм нічого приємного не несе. Тому, сама обіцянка-цяцянка, як і розрекламоване раніше самопозбавлення депутаських пільг та недоторканості - лише гучне потрясіння повітря.

А ідея референдуму про довіру уряду - взагалі більше нагадує анегдот, бо по-перше, якщо такий відбудеться, то він не матиме для того ж уряду жодних правових наслідків. По-друге, він навряд чи відбудеться взагалі, бо треба виконати складну бюрократичну процедуру, розтягнуту у часі. Та й навіщо референдум перед виборами Президента?

Проте, як засіб примітивного розігріву фан-клубу пройде. Особливо, коли звітувати про хоч якість досягнення не варто. Бо таких просто немає, і жодна передвиборча обіцянка - не виконана.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минуле корисне тільки в тому сенсі, що вказує нам шляхи та засоби до розвитку”
Генрі Форд

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.