Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Стати “студентом”, як нова технологія нелегальної міграції

Кримінал 5116 переглядів

Опубліковано - 1.04.2009 19:56 | Всі новини | Версія для друку

Стати “студентом”, як нова технологія нелегальної міграції
Стати “студентом”, як нова технологія нелегальної міграції
Студенти-іноземці використовують навчання в Україні як підставу потрапити до країн Євросоюзу. Число студентів, які в’їхали до України і які фактично навчаються - не співпадають.

Такі результати перевірки вузів, що її спільно здійснили прикордонники, міліція та служба безпеки. Перевіривши 14 вишів Львівської, Чернівецької та Закарпатської областей, робоча група у західному регіоні з’ясувала, що навчаються на 25 студентів-іноземців менше, аніж в’їхало до України від серпня, повідомили „Німецькій хвилі” у держприкордонслужбі західного регіону. Майже половина з них – це особи з країн так званого міграційного ризику: Іран, Пакистан, Єгипет, Нігерія.

Куди поділися особи, що мали запрошення від вузів на навчання, – невідомо. Утім, лише за п’ять останніх місяців на західному кордоні України затримано 38 студентів при спробі нелегально потрапити до країн Євросоюзу.

Потрібні відповідальні за іноземців у вишах

У висновках робочої групи зазначено, що механізм контролю за іноземними студентами, що приїздять до України, не налагоджено. У вишах немає осіб, які б відповідали за іноземців, неналежно оформляють особові справи, не повідомляють відповідні служби про пропуски занять студентом-іноземцем чи його відрахування. Для посилення такого контролю потрібні законодавчі зміни, кажуть експерти. Для прикладу, законодавчо зобов’язати представників навчальних закладів зустрічати іноземців у пунктах пропуску.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ти говориш про Господа або Його чесноти, роби це серйозно і з належною повагою”
Джордж Вашінгтон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.