Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Холодна війна-2. У Росії зазнав катастрофу новітній гвинтокрил

Світ навколо нас 5422 перегляди

Опубліковано - 7.07.2009 13:30 | Всі новини | Версія для друку

Холодна війна-2. У Росії зазнав катастрофу новітній гвинтокрил
Холодна війна-2. У Росії зазнав катастрофу новітній гвинтокрил
Новітній бойовий вертоліт Мі-28Н впав під час випробувань на Гороховецком загальновійськовому полігоні Московського військового округу.

Комісія Міноборони, що займається цією подією, повинна визначити причину аварії: помилка екіпажа або збій в системі управління озброєнням.

Аварія вертольота відбулася 19 червня. Під час випробувань льотчики повинні були вести стрілянину, зависнувши на малій висоті. Під час пострілу некерованими авіаційними ракетами у повітрозабірники двигунів потрапили порохові гази ракет, що викликало збій в роботі двигунів (так званий помпаж).

З-за різкої втрати потужності машину довелося садити в екстреному режимі. Посадка була грубою - майже вертикальною з висоти близько 40 метрів. При тому, на землі вертоліт зробив невеликий пробіг, при цьому ліва стійка шасі потрапила до ями, і машина перекинулася на лівий борт. Були зруйновані несучий гвинт і хвостова балка. Ніхто з льотчиків не постраждав. За словами обізнаного джерела, підстав для порушення кримінальної справи немає.

Головний інженер компанії "Роствертол" (виробника Мі-28Н) Андрій Варфоломєєв підтвердив "факт жорсткої посадки з частковим руйнуванням вертольота", але від подальших коментарів відмовився. За його словами, комісія Міноборони ще не закінчила розслідування. Інцидент не пов'язаний з матеріальною частиною вертольота, завірило інше джерело в компанії. Збоївши в роботі його систем не було, затверджує він.

Але джерело в Міністерстві оборони вважає, що під час стрілянини "неправильно спрацювала автоматика вертольота". Замість пострілу з гармати, який мав намір провести екіпаж, чомусь відбувся пуск ракет.

Остаточний висновок про причини інциденту планується дати після закінчення роботи комісії.

Ударний вертоліт Мі-28Н "Нічний мисливець" розроблений Московським вертолітним заводом ім. М. Л. Миля. Екіпаж - дві люди. Швидкість - 270-300 км/ч. Динамічна стеля - 5 км. Дальність польоту - 450 км. Озброєння - керовані ракети "Атака" і "Голка", некеровані ракети, 30-міліметрова автоматична гармата, авіаційні бомби.

Мі-28Н оголошений Міністерством оборони РФ основним бойовим вертольотом армійської авіації. В кінці 2008 року були підписані акти про закінчення державних сумісних випробувань цієї бойової машини. Російські військові заявили, що цей вертоліт не має аналогів у світі.

Всього військовим відомством законтрактовано 47 таких машин. Перша стройова партія з шість Мі-28Н була передана "Роствертолом" 487-у окремому вертолітному полку в Будьоновську (Ставропольський край) в квітні цього року.

На озброєнні в Українській армії стоять гвинтокрили радянського виробництва 80-х років минулого століття.

Проект "Український гвинтокрил" існує лише на язиці політиканів у вигляді "патріотичної" агітфішки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Розум може підказати, чого слід уникати, і тільки серце промовляє, що слід робити”
Жозеф Жубер

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.