Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Тупо брехати і патологічно красти - нормальний стан среднього держслужбовця

Скандал 4509 переглядів

Опубліковано - 9.07.2009 16:22 | Всі новини | Версія для друку

Тупо брехати і патологічно красти - нормальний стан среднього держслужбовця
Тупо брехати і патологічно красти - нормальний стан среднього держслужбовця
Цього року більшість державних службовців і кандидатів на державну службу подали неправдиві відомості про свої доходи та доходи членів своїх сімей.

Про це повідомила прес-служба Головного управління державної служби України.

За інформацією прес-служби, відповідні дані було отримано в результаті проведення Головдержслужбою спільно з Міністерством внутрішніх справ, Державною податковою адміністрацією, Службою безпеки України контрольно-інспекційних перевірок.

Декларації про доходи, фінансові зобов’язання та майновий стан за 2008 рік подали 367 тисяч 016 держслужбовців та атестованих працівників ДПА і Держмитслужби України.

В результаті спецперевірок було встановлено, що з 90% від загальної кількості осіб 81,1% надали недостовірну інформацію щодо декларування доходів; 37,8% надали неправдиві відомості про перебування на керівних посадах в суб’єктах господарювання; 2,2% надали недостовірну інформацію про притягнення до кримінальної та адміністративної відповідальності за корупційні дії і 4,4% надали невірні дані щодо наявності у них дипломів про освіту.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ми не знаємо собі ціни, то чого ми варті?”
Микола Левицький

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.