Аратта - На головну

29 квітня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Експерти попереджають про загрозу кібер-атак

Технології 5869 переглядів

Опубліковано - 29.07.2009 18:26 | Всі новини | Версія для друку

Експерти попереджають про загрозу кібер-атак
Експерти попереджають про загрозу кібер-атак
Користувачі соціальних мереж та інших веб-порталів, побудованих за принципом веб 2.0, найближчим часом можуть стати жертвами кібер-атак через брак захисту. Такими є результати дослідження компанії Sophos.

Відповідно до доповіді, 63 проценти опитаних працедавців непокояться, що їхні працівники передають надто багато інформації, зокрема і конфеденційної, стороннім особам через соціальні мережі. Крім того, більше половини системних адміністраторів не блокують такі веб-сторінки. Витік конфіденційних даних через веб 2.0 уже спричинив відставку кількох високопасодавців.

Найгучнішою була справа щойнопризначеного голови британської розвідки MI6, чия дружина виклала у Facebookу його фотографії та інші дані. Після того, як про це довідалися співробітники, йому довелося піти у відставку навіть до офіційної церемонії представлення.

Не бути довірливим

Компанія Sophos, що працює у сфері інтернет-безпеки, радить приватним фірмам, та особливо приватним особам краще усвідомити принцип роботи веб 2.0 і встановити відповідний захист.

Адже на користувачів веб 2.0 полюють не лише шукачі конфіденційної інформації, а й ділки, які збирають і перепродають особисті дані, а також спамери. Минулого місця бюро ЄС з охорони праватних данних оприлюднило поради щодо того, як захиститися від кібер-атак. Зокрема, не завантажувати особисті приватні фотографії, а також фото друзів та знайомих. І звичайно, надавати мінімум інформації про себе.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Всяке партійне збіговисько складається із неуків і негідників”
Наполеон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.