Аратта - На головну

28 квітня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Представник “Нашої Ряби” вибачився за забруднення Росави

Довкілля Регіон: Черкаська область 11672 перегляди

Опубліковано - 2.08.2009 22:31 | Всі новини | Версія для друку

Екологічну катастрофу у Росаві спричинили брудні стоки “Нашої Ряби”? Фото: Сергій КОСЕНКО
Екологічну катастрофу у Росаві спричинили брудні стоки “Нашої Ряби”? Фото: Сергій КОСЕНКО
“Причиною викиду в Росаву брудних вод став “людський фактор”, – твердить директор ЗАТ “Птахофабрика “Миронівська”.

На початку травня цього року на річці Росаві поблизу сіл Малий Ржавець і Полствин Канівського району загинула вся риба. Красива чиста річка перетворилася на смердюче болото.

Місцеві стверджували, що винен у цьому забійний цех ЗАТ "Птахофабрика "Миронівська" (фірма "Наша Ряба"), нечистоти з якого спустили у воду.

Під час зустрічі з журналістами директор ЗАТ "Птахофабрика "Миронівська" Василь Бежинець зауважив, що наразі не встановлено зв’язку загибелі риби з роботою забійного цеху у Степанцях. Проте погодився з тим фактом, що у Росаву скинули зворотні води після очисних споруд підприємства, в яких була перевищена допустима концентрація деяких речовин.

Директор вважає, що у цьому випадку негативно спрацював людський фактор. Василь Бежинець попросив вибачення у жителів Канівщини, які живуть вниз за течією Росави і відчувають певні незручності.

– Десятки мільйонів гривень ми виділяємо на природоохоронні цілі, – каже пан Бежинець. – Нещодавно удвічі збільшили потужності з очистки води, вже після аварії ввели додатковий етап очистки – тригідролізні ємності, аналогів яким поки що немає в Україні. На усіх етапах очистки води встановлені електронні датчики, які показують хімічний склад води. На очисних спорудах працює окрема лабораторія, котра контролює виключно якість води.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Довкілля»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія народу починається не з писемних згадок про нього, а з тих часів, які історична пам'ять цього народу зберегла””
Юрій Шилов

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.