Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Електронна пошта буде з марками

Технології 5584 перегляди

Опубліковано - 26.11.2009 15:54 | Всі новини | Версія для друку

Електронна пошта буде з марками
Електронна пошта буде з марками
У США розроблено технологію, яка дозволить постачати електронні листи марками. Це має підвищити довіру змучених спамом одержувачів до листів з банків та інших компаній.

Про це повідомляється в блозі The Wall Street Journal.

Компанія Epostmarks спільно з Goodmail Systems розробила технологію Postmarked Email, що отримала схвалення Поштової служби США. Технологія дозволяє постачати електронну пошту марками, що включають дату і час, а також відомий логотип Поштової служби з зображенням голови орла. Крім того, користувачі поштових сервісів AOL і Yahoo! побачать на цих листах особливу позначку у вигляді конверта з блакитною стрічкою.

Цей сервіс націлений на корпоративних клієнтів, які бажають, щоб їхні листи не були проігноровані одержувачами.

Зараз адреса відправника в email може бути легко підроблена. Крім того, дана адреса відправника одержувачу може бути й зовсім не відома, так що визначити справжність листів, скажімо, з банку стає ще складніше.

"Відповідно до недавнього дослідження, близько 50% споживачів заявили, що видаляють електронні повідомлення з банків навіть не читаючи, - говорить Джейсон Кертіс, керівник компанії Epostmarks. - Оскільки я не можу довіряти повідомленню, я просто видаляю його, навіть не знаючи, про що в ньому йдеться ".

Однак якщо ця послуга приживеться, неважко передбачити швидку появу фішингових листів із доданим до них зображенням орла. Є підозра, що наявності лише однієї цієї картинки цілком вистачить для того, щоб ввести в оману більшість звичайних користувачів.

Нагадаємо, згідно з результатами дослідження, проведеного у квітні фахівцями корпорації Microsoft, більше 97% електронних повідомлень, що відправляються через Інтернет, є спамом.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ми не знаємо собі ціни, то чого ми варті?”
Микола Левицький

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.