Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Інтернет-лохотрони: сканер для роздягання в мобільнику

Кримінал 13088 переглядів

Опубліковано - 2.02.2010 05:29 | Всі новини | Версія для друку

Ми вас попереджаємо про лохотрон!
Ми вас попереджаємо про лохотрон!
Мода на інтернет-лохотрони змінюється стрімко. Два-три місяці тому користувачам пропонували за скромну плату перехоплювати чужі SMS і купувати аудіонаркотики.

Тепер нав'язливий спам просуває “рентгени для мобільних телефонів”, за допомогою яких користувачі, як обіцяють продавці, можуть просвітити одяг на відстані.

Для успішної роботи "нової унікальної програми" підійде будь-який мобільний телефон з камерою. Досить відіслати SMS і отримати програму, яка "просвічує синтетичнй одяг". А для того, щоб клієнт повірив у фантастику, на сайтах показують відеоролики, нібито вже зняті за допомогою новітньої технології.

- Кожна така качка перестає діяти через два-три місяці, - розповідає Роман, у минулому власник одного з таких сайтів. - Тому вони постійно змінюються. Хтось запускає нову ідею і інші починають копіювати. Як тільки сайт перестає приносити гроші, треба шукати щось інше.

Зароджувалися так звані “сканери тіла” як жарт. Підставні ролики стали викладати в Мережі. Але шахраї швидко збагнули, що на цьому цілком реально можливо заробляти.

- У сканерів життя буде недовговічним, - вважає Ігор Аркадьєв, аналітик інтернет-ринку. - У перехоплення SMS і аудіонаркотиків були хоч липові, але технології. У першому випадку - це генератор повідомлень, у другому - реальне існування хвиль, які можуть викликати різні ефекти. У разі мобільних рентгенів ми бачимо здебільшого пряме викачування грошей, де взамін не пропонується взагалі нічого. Зрозуміло, в найближчий час їм знайдуть заміну.

Коштує розвага недешево. Зазвичай тому, хто погодився, пропонують відправити кілька SMS. Незважаючи на оголошену “ціну за прайсом” приблизно 30 грн., кожен сканер обійдеться в понад 100 грн.

- Результати на різних сайтах будуть різними, - розповідає Роман. - Ви можете отримати просто відеоролик або програмний додаток для мобільного, який, проте, навряд чи буде відкриватися. Сайти в основному розташовуються в інших країнах, так що з ними впоратися неможливо. Та й навіщо? Єдина порада - не підживлювати їх своїми грошима, попереджає metronews.ru.

Реальність

Справжні сканери встановлюють у західних аеропортах на етапі митного контролю. Вони дозволяють співробітникам бачити заборонені предмети крізь одяг.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Уряди, в яких висловлюються протилежні міркування, придатні, доки царює мир”
Наполеон

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.