Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На Яндексі з’явилися панорами вулиць Києва

Технології Регіон: м.Київ 7753 перегляди

Опубліковано - 18.03.2010 19:18 | Всі новини | Версія для друку

Яндекс запустив новий сервіс
Яндекс запустив новий сервіс
Сьогодні, 18 березня, на Яндекс.Карти з’явилися панорами Києва. Всього Яндекс відзняв понад 800 кілометрів вулиць - це і центр, і спальні райони столиці України.

Крім панорам Києва, на Яндекс.Картах є докладна схема міста з пошуком українською та російською мовами. Користувачі можуть знайти свій будинок на супутникових знімках і подивитися схеми автомобільних розв'язок. Доступний пошук організацій та карта заторів.

Київ став третім містом на Панорамах вулиць - у вересні 2009 року з'явилися панорами Москви, у лютому 2010 року - панорами Санкт-Петербурга. Зйомки Києва проходили восени - з 24 жовтня по 24 листопада 2009 року. Знімальних днів було всього 16 - решту часу перечікували погану погоду.

Всього для панорам Києва відзняли 844 км вулиць - це 166 868 фотографій, з яких вийшло 41 717 кругових панорам. На панорамах є всі більш-менш великі вулиці міста, по яких можна проїхати на автомобілі - включаючи вулиці на околицях міста і навіть деякі двори.

Зйомка проводилася у всіх районах Києва - і в центрі, і в спальних районах. Крім київських вулиць, були повністю зняті територія ВДНГ та Музею архітектури та побуту в Пирогово.

У Яндекс.Україна також розповіли, що собою являє процес створення панорам. Спочатку проводилася зйомка вулиць - машина на низькій швидкості рухалася за маршрутом, і через кожні 20-30 метрів чотири фотокамери одночасно робили знімки.

Після закінчення зйомки з отриманих фотографій автоматично збиралися панорами. Щоб завантаження панорам для користувача було максимально швидким, завантажувалася не вся панорама цілком, а лише видимий фрагмент. Для цього панорами розрізали на невеликі квадрати - тайли. Розмір одного тайла - 256 на 256 пікселів.

Оскільки вихідні фотографії дуже високої якості, то для того, щоб користувач міг розгледіти панораму в деталях, треба ввести три рівні детальності. Можна наблизити зображення, і тоді підвантажуються тайли наступного рівня. Для кожного рівня створюється власний набір тайлів, відзначили в компанії.

Крім того, щоб у панорамах було простіше орієнтуватися, на них підписані вулиці, станції метро і розставлені таблички з номерами будинків. За інформацією координат центру панорами і напрямом огляду автоматично визначаються об'єкти, що перебувають у полі зору, і відзначаються на панорамах.

У повідомленні говориться, що для того щоб показати на панорамах найдовшу вулицю міста - Броварський проспект (13,4 км) - знадобилося 745 панорам, а для того щоб пройти на Панорамах вулиць весь Хрещатик, потрібно зробити 60 кліків.

"Панорами Києва знімалися під час епідемії грипу та підготовки до президентських виборів. Тому на панорамах раз у раз трапляються люди в марлевих пов'язках і білборди з передвиборчою агітацією", - повідомили в Яндекс.Україна.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.