Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Долю ЧФ Росії мають вирішувати українські громадяни на референдумі

Влада 3332 перегляди

Опубліковано - 26.04.2010 11:49 | Всі новини | Версія для друку

Долю ЧФ Росії мають вирішувати українські громадяни на референдумі
Долю ЧФ Росії мають вирішувати українські громадяни на референдумі
Незалежно від рішення парламенту, долю довогогтривалого перебування військової бази РФ на території України мають остаточно вирішити громадяни на Всеукраїнському референдумі, відповідно до Конституції.

Так вважає віце-спікер парламенту Микола Томенко.

Томенко переконаний, що, не дивлячись на можливе рішення більшості парламенту про ратифікацію договору стосовно продовження терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, абсолютно очевидно, що «йдеться про проблему захисту суверенітету та територіальної цілісності, що, у відповідності до статті 17 Конституції України, є «справою всього Українського народу».

Він також нагадав, що ця стаття чітко фіксує, що «на території України не допускається розташування іноземних військових баз».

«Отже, виходячи з ідеології Конституції України та діючого законодавства, для того, щоби забезпечити суспільну легітимність «харківського пакту Януковича-Медведєва», необхідний шлях або внесення змін до Конституції з відповідним затвердженням їх референдумом, або підтримка на референдумі ідеї перебування бази Російського Чорноморського флоту на території України як мінімум до 2042 року», - зазначив Томенко.

Водночас, заступник Голови ВР переконаний, якщо Президент не буде ініціювати відповідний референдум, то це зобов’язана зробити опозиція.

Томенко наголосив, що всі політики, які заявляють про несприйняття «харківського пакту», і не на словах, а на ділі здатні діяти опозиційно до Президента, повинні розпочати збір підписів для проведення Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Він нагадав, що у відповідності до статті 72 Конституції України такий референдум «проголошується за народною ініціативою на вимогу не менш як трьох мільйонів громадян України, які мають право голосу, за умови, що підписи щодо призначення референдуму зібрано не менш як у двох третинах областей і не менш як по сто тисяч підписів у кожній області».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.